O BeSafe

Norweska centrala i norweska fabryka

HTS BeSafe AS to norweska firma, powstała w Krøderen, gdzie znajduje się centrala i jedna z fabryk firmy. HTS BeSafe AS jest wiodącą firmą jeśli chodzi o rozwój i produkcję wysokiej jakości fotelików samochodowych dla dzieci jak również produktów związanych z bezpieczeństwem na drodze.

BeSafe zapewnia dystrybucję na całym świecie poprzez wybranych sprzedawców obecnych w ponad 50 krajach.

Nasza wizja

Dzieci są naszą przyszłością. Ludzie, którzy pewnego dnia będą zdobywać świat, dziś są małymi, kruchymi istotkami, szczególnie narażonymi na obrażenia zewnętrzne. Wizją firmy jest brak poszkodowanych dzieci w wypadkoach samochodowych. Pragniemy pomagać rodzicom w utrzymywaniu bezpieczeństwa ich pociech.

Nasze produkty

Mając cały czas na uwadze swoją wizję BeSafe projektuje produkty w taki sposób by spełniały rygorystyczne wymagania dotyczące bezpieczeństwa, oferowały łatwość obługi oraz najlepszy komfort dziecku. Ten wspaniały projekt, w połączeniu ze sprytnymi i elastycznymi funkcjami sprawia, że codzienne życie rodziców staje się trochę łatwiejsze. Rozwój naszych produktów jest mocno skoncentrowany na bezpieczeństwie, co stale przynosi rezultaty w nowo udostępnianych produktach BeSafe, cechujących się innowacyjnymi patentami i funkcjami poprawiającymi bezpieczeństwo. Zawsze staramy się być na prowadzeniu z produktami wysokiej jakości, spełniającymi wyśrubowane wymagania bezpieczeństwa.

Dlatego też inwestujemy corocznie znaczne sumy w badania i rozwój. Co więcej, BeSafe intensywnie współpracuje z instytutami badawczymi, organizacjami promującymi bezpieczeństwo drogowe i  instytucjami medycznymi, związanymi z ruchem drogowym na całym świecie.

BeSafe jest częścią  HTS Hans Torgersen og sønn AS

BeSafe jest częścią  HTS Hans Torgersen og sønn AS, firmy znanej z takich marek jak śpiwory dla dzieci Voksi, kaski Etto, siodełka rowerowe i saneczkarskie Packline i Hamax.                      


Polub nas na facebooku i dowiedz się więcej o marce BeSafe!


Pierwszy na świecie fotelik dla dzieci od 4 roku życia z homologacją i-Size!

Przeczytaj recenzję fotelika iZi Flex FIX i-Size na blogu fotelove.com.pl