Dbając o bezpieczeństwo dzieci myślimy nie tylko o tym, aby foteliki były bezpieczne, ale też żeby były wygodne. Rodzicom bardzo zależy na tym, aby podróże przebiegały w sposób jak najmniej zakłócony, dlatego komfort dziecka stawiają na pierwszym planie. Zależy im na tym, aby dziecko mogło smacznie i bezpiecznie spać podczas podróży. Zimą w fotelikach używają śpiworków i poncz samochodowych, które ogrzewają dzieci. Latem chcieliby, aby maluchy się tak nie grzały w swoich fotelach, dlatego BeSafe stworzył nową, oddychającą tapicerkę Peak Mesh.

Jak działa tapicerka Peak Mesh?

W tapicerce Peak Mesh jest umiejscowiona specjalna struktura dystansowa, dzięki czemu między dzieckiem, a fotelikiem jest możliwy przepływ powietrza. Badania wykazują, że w naszej tapicerce wentylacja jest nawet do 8x większa, niż w przypadku normalnej tapicerki.

Peak Mesh - jak działa oddychająca tapicerka
Jak działa nasza nowa oddychająca tapicerka Peak Mesh?

Kiedy dziecko się poci wilgoć jest pochłaniana przez tapicerkę, po czym odprowadzana specjalnymi kanalikami. Dzięki takiemu rozwiązaniu po podróży w foteliku dziecko nie jest całe mokre, na czym bardzo zależy rodzicom używającym naszych fotelików.

Foteliki w tapicerce Peak Mesh znajdziecie w sklepach partnerskich BeSafe na terenie całej Polski.

Produkty BeSafe w tapicerce Peak Mesh:

Dodaj komentarz