Nowa podróż zaczyna się teraz. Pojedźmy w nią razem.

 

Eksplorujmy świat i cieszmy się z małych i dużych rzeczy, które nas spotykają. Kiedy masz cztery lata każda droga to coś nowego, więc pozwólmy przeżywać to dzieciom i przeżywajmy to razem z nimi. Niech poczują zapach kwiatów, które tak dobrze znamy, niech dotkną zwierząt, które my dotykaliśmy w dzieciństwie. Nawet podróż do sklepu może być niesamowitą przygodą, jeżeli tylko na to pozwolimy.

BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size Cloud Melange
BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size Cloud Melange Modular X1 i-Size Cloud Melange

BeSafe dba o to, żeby całe rodziny podróżowały bezpiecznie. Chroni zarówno matkę, jak i dziecko w jej łonie dzięki adapterowi dla ciężarnych. Nowoczesne foteliki dla noworodków chronią dziecko od dnia narodzin, a dzięki specjalnym wkładkom z certyfikatem niemieckiej organizacji AGR kręgosłup jest w idealnej pozycji, aby gwarantować mu dalszy zdrowy rozwój.

BeSafe izi Plus x1
BeSafe adapter dla ciężarnych

Kiedy dzieci rosną chcą więcej widzieć, poznawać świat, a my jako rodzice powinniśmy im to umożliwić. Rodzice poszukują kompromisu między bezpieczeństwem, a komfortem użytkowania. Wszystkie nasze foteliki tyłem do kierunku jazdy (RWF) posiadają zaliczony szwedzki Test Plus, a większość jest testowana w ADAC. Dzięki temu rodzice mają pewność, że ich dziecko jest perfekcyjnie chronione podczas podróży przez życie.

BeSafe skupia się na tym, aby życie rodziny było maksymalnie łatwe, aby całą uwagę skupić na czerpaniu radości z podróży. A tą podróżą jest właśnie życie.

Zapraszamy do wspólnej podróży razem z Besafe.

BeSafe izi Flex Fix i-Size