BeSafe izi Go Modular x1 i-Size to fotelik przystosowany do przewożenia dzieci od 40 aż do 75 cm. Specjalnie wyprofilowana wkładka zapewnia noworodkom optymalną pozycję dla kręgosłupa, długa budka chroni przed słońcem i wiatrem, a montaż na bazie pozwala na szybką i bezpieczną instalację w samochodzie.

Wyjątkowe bezpieczeństwo nowonarodzonego dziecka

Fotelik wyposażono w ochronę boczną – Dynamic Force Absorber™. Jest to innowacyjna struktura znajdująca się po bokach fotelika, w okolicy głowy. Ma ona za zadanie absorbować energię podczas uderzeń bocznych, jednocześnie chroniąc delikatne ciało noworodka.

Dodatkowo fotelik wyposażono w ochonę boczną SIP+, którą montujemy z boku fotelika od strony drzwi.

Za pozycję dziecka w foteliku odpowiedzialna jest Newborn Hugger™. Została zaprojektowana w taki sposób, aby pupa dziecka była uniesiona do góry, a ciało dodatkowo wsparte po bokach. Dzięki temu pozycja noworodka jest nie tylko komfortowa, ale także ergonomiczna. Fotelik BeSafe izi Go Modular x1 z wkładką Newborn Hugger™ zyskał pozytywną opinię niemieckiego instytutu AGR (Aktion Gesunder Rücken), który certyfikuje produkty bezpieczne dla kręgosłupa.

Zagłówek w foteliku zyskał unikalny kształt – kiedy dziecko jest malutkie otula głowę dając jej maksymalną ochronę. Kiedy dziecko jest starsze zagłówek podnosimy do góry, a on rozszerza się dając dziecku rosnącemu dziecku komfort podróży z jednoczesnym zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa.

Dziecko podczas podróży zabezpieczamy pasami pięciopunktowymi wyposażonymi w magnesy, które ułatwiają rodzicom instalowanie dziecka w foteliku.

BeSafe izi Go Modular x1, tak jak inne nasze foteliki dla noworodków można także zainstalować w samochodzie za pomocą pasów samochodowych oraz wpiąć na wózek za pomocą adapterów. Mimo wszystko BeSafe nie zaleca wykorzystywania fotelika zamiast gondoli.

Besafe izi Go Modular x1 wpina się na wózek.

Zestaw modularny BeSafe

Zestaw modularny BeSafe to trzy produkty, które tworzą jedną całość. Składa się z bazy isofix oraz dwóch fotelików, których na tej bazie można używać. Dzięki temu rozwiązaniu używamy jednej bazy aż cztery lata, zamiast rok.

W skład zestawu modularnego BeSafe wchodzą:

  • baza modularna isofix
  • fotelik izi Go Modular x1 i-Size 40-75 cm – użytkowany od dnia narodzin do ok. 12 miesiąca życia
  • fotelik izi Modular x1 61-105 cm – użytkowany od ok. 6 miesięcy do 4 roku życia

Besafe izi Go Modular x1 to część zestawu modularnego BeSafe

BeSafe izi Go Modular x1 oraz kolejne siedzisko – izi Modular x1, to idealne połączenie wygody i bezpieczeństwa, co czyni zestaw modularny świetnym wyborem dla świeżo upieczonych rodziców.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Zależy nam na bezpieczeństwie naszych małych pasażerów, więc cieszy nas, że izi Go Modular x1 jest kolejnym fotelikiem z wysokimi notami w testach bezpieczeństwa.

Dane techniczne

Homologacja: UN R129 (i-Size)
Zakres wzrostowy i wiekowy: 40 – 75 cm (0 – 12 mies.)
Kierunek jazdy: tyłem
Instalacja: pas 3punktowy samochodowy lub na bazie isofix
Waga fotelika: ok. 4,2 kg
Wymiary: 66 (szerokość) x 44 (głębokość) x 59 (wysokość) cm (liczone z rączką postawioną do góry)

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.