Zestaw modularny BeSafe to topowy produkt na polskim rynku, dzięki któremu możemy przewozić dziecko od dnia narodzin aż do 4 roku życia korzystając z jednej bazy, a różnych fotelików. Głównym składnikiem zestawu jest właśnie baza isofix, na którą montujemy fotelik BeSafe izi Go Modular x1, a kiedy dziecko z niego wyrośnie na tą samą bazę instalujemy model izi Modular x1.

O modelu izi Go Modular x1 pisaliśmy już dokładniej:

Fotelik BeSafe izi Modular x1

BeSafe izi Modular jest fotelikiem, w którym dziecko może jeździć od ok. szóstego miesiąca, aż do 4 roku życia. Posiada praktyczne wkładki, dzięki którym dopasowanie fotelika do budowy ciała dziecka jest proste i intuicyjne. Regulowany wraz z pasami zagłówek pozwala na łatwe dostosowanie fotelika do wzrostu. Ponadto dzięki umiejscowionym w pasach magnesom instalacja dziecka jest ułatwiona.

BeSafe izi Modular - magnesy w pasach

Fotelik możemy zamontować na bazie isofix zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy. Pamiętać jednak należy, że jazda tyłem do kierunku jazdy jest 5x bezpieczniejsza. Dla zachowania maksymalnego bezpieczeństwa BeSafe zaleca przewożenie dziecka tyłem nawet do 4 roku życia.

Aby zaoferować dziecku większą wygodę, tyłem do kierunku jazdy ilość miejsca na nogi można regulować dzięki ramie antyrotacyjnej. Dzięki temu fotelik rośnie razem z dzieckiem, cały czas oferując mu maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

BeSafe izi Modular - regulowana ilość miejsca na nogi

BeSafe izi Modular jest idealnym rozwiązaniem jeżeli w samochodzie masz niewiele miejsca. On sam oferuje go dużo dla dziecka, jednocześnie nie zajmując wiele przestrzeni w pojeździe. Ponadto jego montaż jest szybki i intuicyjny, co chwalą niemal wszyscy rodzice.

BeSafe izi Modular - koncept modularny

Aby zapewnić dziecku optymalne bezpieczeństwo fotelik wyposażony jest w pochłaniacze energii bocznej – Dynamic Force Absorber oraz SIP+.

BeSafe izi Modular x1 zwycięzcą testów ADAC

Zestaw modularny

Zestaw modularny, który składa się z fotelika izi Go Modular, izi Modular i bazy isofix jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy planują mieć dzieci rok po roku. Kiedy urodzi się druga pociecha wystarczy fotelik izi Go Modular x1 zamontować na pasy lub zakupić drugą bazę. Starsze dziecko korzysta wtedy z fotelika izi Modular x1 ciesząc się zwiększoną ilością miejsca i wygodą.

Promocja

Zestaw modularny można zakupić w promocji dostępnej we wszystkich sklepach partnerskich BeSafe. Kupując cały zestaw modularny na raz, bazę izi Modular otrzymujecie za 1 zł, zyskując jednocześnie ponad 900 zł rabatu.

BeSafe izi Modular  - promocja modularna

Bezpieczeństwo jest ważne

Nasz fotelik BeSafe izi Modular x1 otrzymał wysokie wyniki testów zderzeniowych ADAC w 2020 roku. Ponadto wersja izi Modular RF posiada zaliczony Test Plus.


Dane techniczne

Homologacja: UN R129 (i-Size)

Przedział wzrostowy: Tyłem do kierunku jazdy 61 – 105 cm, przodem do kierunku jazdy 88 – 105 cm

Maksymalna waga: 18 kg

Przedział wiekowy: ok. 6 m.ż. – 4 r.ż.

Kierunek jazdy: tyłem i przodem

Instalacja: na bazie isofix

Waga fotelika z bazą: 15 kg

Wymiary fotelika (długość x szerokość x wysokość: 60 x 44 x 50 cm (zagłówek w najniższej pozycji)

Wymiary fotelika z bazą (długość x szerokość x wysokość: 74 x 44 x 53 cm (zagłówek w najniższej pozycji – liczone bez rozstawionej nogi)

Różnice między różnymi wersjami fotelika izi Modular

Istnieje kilka odmian modelu izi Modular, w tym wchodzący w II kwartale 2021 roku izi Modular x1 A, który wkrótce zaprezentujemy. Poniżej tabela, która jasno przedstawia różnice między poszczególnymi siedziskami.

porównanie modeli BeSafe izi Modular

1 Comment

Dodaj komentarz