Kto nas zna ten wie, że BeSafe nie stoi w miejscu! Zrobiliśmy kolejny krok do przodu i stworzyliśmy nowy system podróżny. Dzięki Beyond podnieśliśmy bezpieczeństwo, komfort i łatwość obsługi na nowy poziom. Naszym punktem wyjścia jak zawsze jest bezpieczeństwo, ale bez rezygnacji z komfortu. Dlatego gdy poznasz nasz nowy zestaw modułowo-obrotowy Beyond, to trudno będzie Ci się oprzeć wrażeniu, że jest to system podróżowania, który nie tylko jest bezpieczny, ale i posiada funkcje, które rodzice pokochają. Rozumiemy, że jako rodzice pragniecie fotelika, który jest łatwy w użyciu w codziennym życiu, zapewniając jednocześnie najwyższy komfort dziecku. Wysłuchaliśmy Waszych opinii i wreszcie możemy przedstawić system fotelików samochodowych bez kompromisów. Poznaj BeSafe Beyond!

Czym jest Beyond?

Beyond powstał z potrzeby połączenia dwóch genialnych rozwiązań w zakresie podróżowania, które obecnie funkcjonują. Pierwszy z nich to system modułowy, który daje możliwość zamontowania dwóch foteli, dla niemowlaka i dla dziecka starszego, na jednej bazie. Ogromnym plusem tego systemu jest możliwość wypięcia fotelika dla niemowlaka z bazy i ulokowania go na stelażu wózka lub przeniesienia fotela wraz ze śpiącym dzieckiem do domu. W tym rozwiązaniu jest także bonus ekonomiczny oraz ekologiczny. Nie musisz kupować dwóch baz i dwóch foteli, ponieważ wystarczy jedna baza.  

Dwa fotele, jedna baza!

Go Beyond

Maks. wiek: od ok. 0-18 miesięcy/ waga: 13 kg/ wzrost: 40-87 cm

 • Active lay flat ™: Rewolucyjna funkcja, która zapewnia dziecku bezpieczną podróż, nawet w pozycji leżącej w samochodzie. W razie wypadku fotelik automatycznie ustawi się w pozycji pionowej, zapewniając bezpieczniejszy kąt podczas kolizji.
 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa dla optymalnego bezpieczeństwa.
 • Ułatw sobie życie dzięki obsłudze różnych funkcji JEDNĄ RĘKĄ.
 • Funkcja „Peekaboo” – dostosuj daszek przeciwsłoneczny po obu stronach, aby uzyskać idealny cień.

BeSafe Beyond

Maks. wiek: od 6 miesięcy do 6 lat/ waga: 22 kg/ wzrost: 61-125 cm

Pierwszy fotelik samochodowy na obrotowej bazie zatwierdzony do użytku do 125 cm i 22 kg.

 • Przeszedł najtrudniejszy test zderzeniowy na świecie – Plus Test.
 • Obsługa różnych funkcji jedną ręką.
 • Regulowana przestrzeń na nogi.
 • Elastyczny i lekki.
 

BeSafe Beyond Base

Wiek: około 0 miesięcy – 6 lat / maksymalna waga: 22 kg

 • Baza została opracowana z materiałów, które są zarówno lżejsze, jak i mocniejsze niż obecne standardy, dzięki czemu wytrzymuje siły dziecka do 22 kg i 125 cm.
 • Universal Level TechnologyTM: Wbudowana w podstawę poziomica zapewnia prawidłowy kąt nachylenia fotelika samochodowego, niezależnie od jego nachylenia w samochodzie. 
 • Łatwa instalacja w samochodzie za pomocą ISOfix.
 • Obrót zapewniający elastyczność i dodatkowy komfort.
 

System obrotowy 

Beyond ma jeszcze jedną funkcję związaną z bazą do zaoferowania, co robi gigantyczną różnicę. Drugi system podróżowania, który inspirował nas przy tworzeniu BeSafe Beyond to fotele obrotowe. Rodzice kochają to rozwiązanie za wygodę z jaką można ulokować dziecko w fotelu. Ponieważ rodzic ma też lepszy dostęp do dziecka podczas zapinania, co oznacza, że może lepiej dociągnąć i umieścić dziecko. W naszych fotelach obrotowych ( np. BeSafe iZi Twist B i-Size, iZi Turn i-size) siedzisko jest zintegrowane z bazą, więc nie ma opcji wypięcia fotela z bazy isofix. Ponieważ oba systemy mają ogromne zalety, dlatego dążyliśmy do ich połączenia. W efekcie mamy fotel obrotowy montowany na bazie isofix, który można swobodnie wypiąć z bazy i ulokować na stelażu wózka! 

 

  Bezpieczny sen z Beyond

Dzieci często śpią, nawet podczas jazdy samochodem. W Beyond Twoje dziecko może spać  w bardziej płaskiej i zdrowszej dla kręgosłupa pozycji. Jednak płaska pozycja nie zapewnia bezpieczeństwa w razie kolizji. Nie martw się  – oczywiście pomyśleliśmy o tym.

Nasza najnowsza innowacja, Active Lay Flat™, zapewnia dziecku bezpieczną podróż, nawet w pozycji leżącej. W razie wypadku fotelik automatycznie ustawi się w pozycji siedzącej, zapewniając dziecku odpowiedni kąt. Zobacz jak to działa w praktyce.

Tyłem bezpieczniej 

Dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi dziecko może bezpiecznie i wygodnie siedzieć od noworodka do około 6 roku życia. Fotelik dla niemowląt ma wydłużony okres użytkowania (18 miesięcy), przewyższając poprzedni standard 12 miesięcy. Fotelik dla maluchów (fotelik numer 2) może być używany tyłem do kierunku jazdy do 6 roku życia, w porównaniu do wcześniejszych fotelików obrotowych, które wytrzymywały do 4 roku życia.

W BeSafe dokładamy wszelkich starań, aby jak najwięcej dzieci było przewożonych tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak to możliwe, wiedząc, że może to uratować życie (przeczytaj dlaczego). BeSafe Beyond sprawia, że wybór najlepszej opcji jest łatwy i elastyczny, zapewniając, że podróż jest zawsze prosta i bezpieczna. Dzięki Beyond możliwe jest dłuższe przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy, ciesząc się wszystkimi zaletami systemu obrotowego.

Dodaj komentarz