BeSafe iZi Go Modular X2 wraz z bazą iZi Modular zajęli 1. miejsce w kategorii fotelików dziecięcych w jesiennej edycji testu ADAC 2023!
Jesteśmy bardzo dumni z otrzymania prestiżowego tytułu „Zwycięzcy testu”. 

Imponujący łączny wynik 1,7  mówi sam za siebie. BeSafe iZi Go Modular X2 zamontowany na bazie to jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej niezawodnych wyborów spośród wszystkich fotelików samochodowych dla niemowląt dostępnych obecnie na rynku.

Szczegółowy wynik testu

Bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem i najbliższe naszemu sercu. Jesteśmy niesamowicie dumni, że nasz fotelik uzyskał najwyższą możliwą ocenę bezpieczeństwa, czyli „bardzo dobrą”. Dobrze spisał się także w pozostałych kategoriach (Obsługa i Ergonomia), uzyskując ocenę „dobrą”.

Dzięki BeSafe iZi Go Modular X2+ baza możesz mieć pewność, że zapewniasz swoim bliskim najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony podczas wszystkich podróży.

Niemieckie stowarzyszenie motoryzacyjne ADAC w swoim podsumowaniu stwierdza, że BeSafe iZi Go Modular X2 to:
„Bardzo bezpieczny fotelik samochodowy dla niemowląt, a z bazą ISOfix, pozwala na łatwy i stabilny montaż fotelika. ”

Dowiedz się więcej o fotelu. 

Test konsumencki ADAC składa się z 3 głównych kategorii, w których testowany jest fotelik samochodowy: bezpieczeństwo, które stanowi 50% całkowitego wyniku, obsługa (40%) i ergonomia (10%). 

 

Dodaj komentarz