Foteliki dla dzieci

Foteliki 0-13 kg

Foteliki 0-18 / 0-25kg

   

Wybierz produkt:  iZi Go X1iZi Go Modular i-SizeiZi Go Modular i-Size White EdgeBaza iZi Go ISOfix

Wiek: 0-1 roku

Kierunek mocowania: tyłem do kierunku jazdy

Foteliki BeSafe z grupy 0+ tworzone są z myślą o bezpieczeństwie, funkcjonalności oraz nowoczesnym wyglądzie. Przeznaczone są dla dzieci o wadze 0-13 kg, w wieku od około 0 do 12 miesięcy. Można je łatwo zainstalować na wielu wózkach pozwalając na idealny system podróżny. Montowane na bazie ISOfix lub za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa.

     

Wybierz produkt:  iZi Modular i-SizeiZi Kid X2 i-SizeiZi PlusiZi Combi X4 ISOfixiZi Comfort X3iZi Comfort X3 ISOfix

Wiek: od około 6 miesięcy do 4 lat

Kierunek mocowania: przodem i tyłem do kierunku jazdy

Z fotelikami BeSafe, Twoje dziecko będzie podróżowało bezpieczne i komfortowo, siedząc zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Odpowiednie dla dzieci o wadze od 0 do 25 kg, oraz wieku 6m do 5 lat!

Foteliki 100-150 cm / 15-36 kg

Akcesoria

   

Wybierz produkt:  iZi Flex Fix i-SizeiZi Up X3iZi Up X3 Fix

Wiek: 4-12 lat

Kierunek mocowania: przodem do kierunku jazdy

Foteliki BeSafe grupy 100-150 cm / 15-36kg, zapewniają rewelacyjną ochronę boczną dzięki dużym, regulowanym zagłówkom oraz skorupie otulającej dziecko. Foteliki te montuje się za pomocą złączy ISOfix i/lub samochodowych pasów bezpieczeństwa. Dzięki prowadnicom barkowym ułożenie pasa na ramieniu dziecka jest zawsze prawidłowe. Foteliki BeSafe z tej grupy nie posiadają tzw. "podłokietników" by wyeliminować ryzyko złego ułożenia pasa biodrowego. Odpowiednie dla dzieci o wzroście 100-150 cm, wadze od 15-36 kg lub około 4-12 lat.

     

Spraw, by podróż samochodem Twoja i Twojego dziecka była jeszcze bardziej bezpieczna i spokojna. Akcesoria BeSafe skupiają się na zapewnieniu Tobie i Twojemu dziecku bezpieczeństwa w ruchu ulicznym, jak również na design'ie i ochronie wnętrza samochodu. Wybierz produkty, które ułatwią Twoje życie.Pierwszy na świecie fotelik dla dzieci od 4 roku życia z homologacją i-Size!

Przeczytaj recenzję fotelika iZi Flex FIX i-Size na blogu fotelove.com.pl