ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG
 

BeSafe iZi Flex FIX i-Size otrzymuje fantastyczne wyniki zderzenia bocznego w tegorocznym teście ADAC

W Maju 2018 zostały opublikowane wyniki wiosennej educji testu konsumenckiego prowadzonego przez niemiecki instytut Stiftung Warentest/ADAC. Jako pierwszy fotelik z wysokim oparciem z grupy 2/3 zgodny z najnowszą regulacją, BeSafe iZi Flex FIX i-Size otrzymał fantastyczny wynik w teście ADAC w przypadku zderzenia bocznego i ogólną, łączną ocenę "dobry". 

Będąc pierwszym i wciąż jedynym zatwierdzonym przez normę UN R129 fotelikiem dla dziecka z wysokim oparciem na rynku, iZi Flex FIX i-Size spełnił te bardzo wymagające i złożone kryteria testu. Kiedy opracowaliśmy iZi Flex zgodnie z nową regulacją, wymagania wobec nas jako producenta były bardzo wysokie, nie tylko w przypadku ochrony przed uderzeniami bocznymi. Podczas procesu rozwoju nie tylko rozważaliśmy testy laboratoryjne, ale przede wszystkim skupialiśmy się na rzeczywistych sytuacjach i rzeczywistych wypadkach - tak, abyśmy opracowali inteligentne rozwiązania, które zapewnią dziecku najwyższe bezpieczeństwo w prawdziwym życiu.

”Bardzo Dobry” 1,2 wynik w zderzeniu bocznym

W tegorocznym teście ADAC, BeSafe iZi Flex FIX i-Size otrzymał najwyższą ocenę1,2 (”Bardzo Dobry”) w zderzeniu bocznym – żaden inny fotelik z wysokiem oparciem nie otrzymał lepszego rezultatu od fotelika iZi Flex FIX i-Size.

Jednak jeszcze bardziej wyjątkowy jest fakt, że iZi Flex FIX i-Size to jedyny fotelik na rynku, które łączy w sobie tę bardzo dobrą ochronę przed uderzeniami bocznymi i świetne wyniki w kategorii "przestrzeń dla dziecka" i zajmował mało miejsca w samochodzie. Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że wprowadziliśmy fotelik, który oferuje jedną z najwyższych zabezpieczeń przed uderzeniem bocznym bez konieczności rezygnacji z komfortu dla dziecka lub łatwości obsługi.

 

W BeSafe rozpoznaliśmy i zrozumieliśmy znaczenie ochrony przed uderzeniami bocznymi wiele lat temu, dlatego opracowaliśmy dodatkową ochronę SIP+ przed uderzeniami bocznymi, funkcję zawartą w foteliku iZi Flex FIX i-Size oraz kilku innych fotelikach od BeSafe.

 

Równowaga pomiędzy testami zderzeniowymi a rzeczywistymi sytuacjami

Bezpieczeństwo jest i zawsze było głównym priorytetem dla BeSafe. Dla nas bezpieczeństwo to nie tylko dobre wyniki w środowisku testów zderzeniowych, ale także rzeczywiste wypadki i codzienne użytkowanie, które upewniają nas, że nasze foteliki samochodowe sprawdzają się najlepiej wtedy, gdy są najbardziej potrzebne. Dzięki fotelikowi iZi Flex FIX i-Size znaleźliśmy idealną równowagę, co potwierdza tegoroczny test ADAC. iZi Flex FIX i-Size uzyskał całkowity wynik bezpieczeństwa "Dobry".

Kiedy opracowaliśmy iZi Flex FIX i-Size, dokonaliśmy świadomego wyboru w oparciu o rzeczywistość. Dodając odchylaną pozycję, dodaliśmy jednocześnie komfort dla dziecka, ale co ważniejsze, zwiększyliśmy bezpieczeństwo w czasie rzeczywistym, pomagając głowie i górnej części ciała pozostać w bezpiecznym miejscu podczas snu w samochodzie. Decyzja, która ma wpływ na rzeczywiste sytuacje, ale może prowadzić do nieco gorszego wyniku w niektórych testach zderzeniowych przeprowadzanych w laboratoriach, ponieważ konfiguracja testów odzwierciedla jedynie bardzo specyficzne i kontrolowane warunki.

 

BeSafe iZi Kid X2 i-Size – wciąż niepokonany z historycznym wynikiem bezpieczeństwa 1,1

W tegorocznym teście ADAC, BeSafe'a nie reprezentował żaden fotelik dla dziecka z grupy 1. W roku 2016 fotelik BeSafe iZi Kid X2 i-Size zdobył histpryczny wynik w kategorii bezpieczeństwo ,1,1 - wynik, który do dnia dzisiejszego nie został pokonany.

Z fotelikiem BeSafe iZi Flex FIX i-Size, który przystąpił do testu ADAC w 2018 roku, BeSafe jest marką fotelików samochodowych, która jako pierwsza na świecie oferuje foteliki zgodne z najnowszą homologacją UN R 129 (i-Size) dla dzieci w wieku 0-12 lat.

 
 

 

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ