ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

Wymieniamy fotelik powypadkowy na nowy!

Wybór fotelika dla dziecka nie jest łatwy. Kierujemy się w największej mierze bezpieczeństwem dziecka, mając pewność, że w przypadku najgorszego scenariusza, jakim jest kolizja lub wypadek, fotelik spełni swoją najważniejszą rolę, czyli ochroni dziecko przed obrażeniami. I co dalej?


Czy można używać fotelika po kolizji lub wypadku?

Fotelik samochodowy, który brał udział w wypadku lub kolizji, nie może być dalej używany. Podczas wypadku, elementy fotelika mogły zostać uszkodzone lub mogły się osłabić, co w efekcie może być zagrożeniem dla dziecka przy jego dalszym użytkowaniu. W BeSafe, jako jedni z pierwszych w Polsce, wprowadziliśmy Program Wymiany Fotelików Powypadkowych BeSafe.


Jak otrzymać nowy fotelik po kolizji lub wypadku?

Jeżeli fotelik BeSafe brał udział w kolizji lub wypadku, zostanie wymieniony na nowy, by dziecko mogło dalej podróżować bezpiecznie. Aby przystąpić do Programu, należy przedstawić odpowiednie dokumenty, które zostaną sprawdzone przez Dział Obsługi Klienta. Po zapoznaniu się z nimi, zostanie wydana decyzja, czy fotelik powypadkowy zostanie wymieniony na nowy.


Jakie dokumenty są wymagane?

Aby móc ubiegać się o wymianę fotelika powypadkowego BeSafe zgodnie z Programem, należy skompletować i przesłać następujące dokumenty:

Prosimy również o zapoznanie się z Regulaminem Programu.
Pobierz Regulamin Programu tutaj


Mój wniosek został rozpatrzony pozytywnie, co teraz?

Jeżeli Dział Obsługi Klienta rozpatrzył pozytywnie wniosek i wymiana fotelika powypadkowego została przyznana, wówczas otrzymasz nowy fotelik samochodowy dla Twojego dziecka! Wyślemy go darmowo wprost do Twojego domu.


Kontakt z Działem Obsługi Klienta

Aby zgłosić chęć udziału w Programie Wymiany Powypadkowej BeSafe, wypełnij formularz i prześlij zdjęcia. 
W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: [email protected]  lub telefoniczny: 605 330 276
Opisz sytuację, podeślij materiały, które już udało się zgromadzić. Nie czekaj, aż skompletujesz wszystkie dokumenty. Pamiętaj, że chęć udziału w Programie należy zgłosić do 14 dni od zdarzenia.

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ