ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

BeSafe E-Fit Guider

BeSafe E-Fit Guider - elektroniczny panel pokazujący instalację fotelika

Natychmiastowy spokój ducha dzięki elektronicznemu panelowi pokazującemu instalację fotelika krok po kroku.
 

Dlaczego prawidłowa instalacja ma kluczowe znaczenie dla ochrony Twojego dziecka w razie wypadku?

Bez prawidłowego zamontowania fotelika dziecięcego fotelik nie będzie w stanie chronić dziecka zgodnie z jego przeznaczeniem. Na przykład, jeśli ISOfix nie jest prawidłowo podłączony lub noga wypierająca nie styka się we właściwy sposób z podłogą pojazdu, siły uderzenia nie są absorbowane tak, jak powinny i obciążają niewłaściwe części w foteliku, w Twoim samochodzie, lub potencjalnie nawet na Twoje dziecko.

Zwłaszcza dla świeżo upieczonego rodzica, zainstalowanie dziecięcego fotelika samochodowego po raz pierwszy może wydawać się trudne – kroki instalacyjne muszą być wykonane we właściwej kolejności i często nie ma przy nas eksperta, który mógłby sprawdzić instalację i potwierdzić, czy wszystko zostało zrobione poprawnie.

E-Fit Guider™: elektroniczna check lista i natychmiastowa informacja zwrotna

BeSafe E-Fit Guider™ to elektroniczny panel zintegrowany z fotelikiem dziecięcym. Dzięki niemy proces instalacji jest łatwy dla każdego rodzica. Nie tylko daje natychmiastową informację zwrotną, kiedy krok został wykonany poprawnie, ale także prowadzi użytkownika przez kolejne etapy instalacji. W ten sposób możesz skupić się na każdym kroku bez przytłoczenia i czuć się bezpiecznie podczas całego procesu instalacji, ponieważ ryzyko błędów jest zmniejszone.

Jak działa E-Fit Guider™

Po rozłożeniu nogi wypierającej w celu rozpoczęcia instalacji, E-Fit Guider™ uruchamia się i daje sygnał dźwiękowy, że jest aktywowany. Od tego momentu pokazuje kolejny krok instalacji z podświetloną na czerwono ikoną, która zmienia kolor na zielony, gdy dany element instalacji jest wykonany poprawnie. Dopiero po wykonaniu jednego kroku zapala się kolejny, co ułatwia podążanie za całym procesem.

Które foteliki są wyposażone w system E-Fit Guider™?

Poszukaj litery „E” w nazwie produktu – oznacza to „E-Fit Guider™”!

iZi Twist B-E i-Size

fotelik RWF obrotowy

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ