ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG
 

Najlepsze foteliki w samochodzie

Jeśli chodzi o foteliki samochodowe, Twoje dzieci zasługują na najwyższe bezpieczeństwo w design'ie i wygodzie. Ale dlaczego miałoby to oznaczać nienowoczesny wygląd, który nie pasuje do wnętrza Twojego samochodu? Dzięki najnowszej tkaninie BeSafe Samochodowa Harmonia (Premium Car Interior Black) Twoje dziecko może teraz podróżować w dobrym stylu, tak jak Ty.

Bycie w czołówce motoryzacyjnych trendów tapicerek to kolejny przykład BeSafe, który przewodzi w projektowaniu fotelików dziecięcych. Nasz zespół projektowy przeprowadził rozległe badania wnętrz samochodów, aby zobaczyć, co dzieje się w luksusowych samochodach. Poza najwyższymi poziomami komfortu i jakości, materiały na fotelikach samochodowych naprawdę mogą podnieść samochód do stanu luksusu.

 

Nasza ulepszona tkanina Samochodowa Harmonia (Premium Car Interior Black) replikuje te funkcje, aby idealnie dopasować się do wyglądu współczesnych wnętrz samochodów. Piękne, jasno szare francuskie szwy stanowią uderzający kontrast z głęboką czarną tkaniną, przeplataną srebrnymi nitkami. Te małe detale zapewniają najlepsze luksusowe wnętrza samochodów, dostosowane do fotelików samochodowych.

Zachowaliśmy również ważne funkcje dotyczące komfortu siedzenia jakie jak super wyściełana, podwójna warstwa pianki w tkaninie.

Oczywiście tapicerki naszych fotelików można prać pralce ponieważ wiemy, że życie z dziećmi nie zawsze jest luksusową i stylową podróżą...!

Poza tym wszystkim chcemy, aby Twoje dziecko podróżowało bezpiecznie i komfortowo. Dzięki nowemu kolorowi Samochodowa Harmonia udowodniliśmy, że możesz mieć te rzeczy bez poświęcania dobrego stylu. Dlatego pokochasz nasz nowy wygląd, ponieważ jak wszystko, co robimy, nie jest to coś wyłącznie standardowego.

 

Letnie podróże z dziećmi

Dbamy o każdą podróż, jaką odbywasz z rodziną, ponieważ naszym zadaniem jest chronić Twojego najcenniejszego pasażera.

Wybór właściwego fotelika dziecięcego i jego prawidłowe dopasowanie zapewnia bezpieczną i wygodną jazdę dla Twojego dziecka. Latem są jeszcze inne ważne rzeczy, które sprawią, że podróże w ciepłe dni będą dla wszystkich zabawą.

  • Nie ubieraj dziecka zbyt ciepło. Jest mu wtedy mniej komfortowo w cieplejszą pogodę i może to spowodować jego przegrzanie.
  • Nigdy nie pozostawiaj dziecka bez nadzoru w samochodzie. Temperatury wewnątrz zaparkowanego samochodu mogą wzrosnąć o około trzy stopnie Celsjusza w ciągu 10 minut i 10 stopni w ciągu 30 minut, nawet przy otwartych oknach.
  • Na dłuższych trasach regularnie doglądaj dziecka i rób częste przerwy, aby móc zaczerpnąć świeżego powietrza.
  • Zainswestuj w osłony przeciwsłoneczne na szyby aby chronić dziecko przed nadmiernymi promieniami słonecznymi.
  • Jeśli zostawisz samochód zaparkowany na słońcu przez dłuższy czas, rzuć koc na siedzenie samochodu. Po powrocie sprawdź, czy klamry i paski nie są zbyt gorące, zanim wsadzisz dziecko na swoje miejsce.
  • Nasza ulepszona tkanina w kolorze Sasmochodowa Harmonia (Premium Car Interior Black) nie tylko wygląda świetnie, ale zapewnia dodatkowy komfort dzięki wysokiej jakości miękkiemu poliestrowi i dodatkowym obiciom. Jest również wyjątkowo wytrzymały, aby wytrzymać najcięższą drogę dla najmniejszego pasażera podczas długich letnich podróży.

Co najważniejsze, nie spiesz się i ciesz się z tworzenia wspólnych wspomnień z rodziną!

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ