ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

osłona na fotel

Sprytne wskazówki dla czystego samochodu

Jako rodzic wiesz, jak łatwo i szybko brudzą się twoje dzieci. Kiedy pada deszcz lub śnieg, wydaje się, że twoje dzieci (i wszystko, co noszą) stają się swoistymi magnesami na błoto. Niestety, oznacza to, że wnętrze twojego samochodu również jest brudne.

4 minuty czytania

 

Czasami utrzymanie dzieci w czystości wydaje się niekończącą się walką. Oto kilka prostych wskazówek, które pomogą Ci przynajmniej ochronić Twój samochód przed bałaganem!

PRZYKRYJ JE!

Podczas mokrych dni Twoje foteliki samochodowe będą jeszcze bardziej narażone na brud niż zazwyczaj. Dzieci wkładają ręce, nogi (a czasem nawet usta) we WSZYSTKO. Nie zawsze możesz je wyczyścić przed wejściem do samochodu, więc najprostszym rozwiązaniem jest ochrona fotelika dziecięcego za pomocą zdejmowanych, nadających się do prania pokrowców czy ochraniaczy. W końcu o wiele łatwiej jest wyczyścić pokrowiec niż cały fotelik. Dodatkowym atutem przy montażu ochraniaczy BeSafe są zakładki montażowe, które ułatwiają odpowiednie założenie ochraniacza na fotelik.
 

CHROŃ WNĘTRZE SAMOCHODU

jak zabezpieczyć wnętrze samochodu przed brudem

Najlepszym sposobem na ochronę wnętrza samochodu przed zabłoconymi butami jest użycie ochraniacza. Nasz pokrowiec na tablet i fotel/kanapę to doskonały dodatek do samochodu, ponieważ można go używać zarówno do foteli skierowanych tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy. Po przeniesieniu dziecka do fotelika z wysokim oparciem skierowanego przodem do kierunku jazdy, dolna część ochraniacza ochroni nawet fotel pasażera przed zabłoconymi butami i kopiącymi stopami.

Poza ochroną siedzeń w pojeździe, pokrowiec chroni tablet przed zabrudzeniem dzięki wyjątkowo wytrzymałej i odpornej na działanie wody kieszeni na tablet, która nadal pozwala korzystać z ekranu dotykowego tabletu.

 

TOP WSKAZÓWKI DLA CZYSTSZEGO SAMOCHODU

To nieuniknione, że będą wam towarzyszyć wycieki i bałagan - to tylko część życia z dziećmi! Innym pewniakiem jest to, że nie zawsze masz czas na wyczyszczenie samochodu. Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, zaoszczędzisz sobie później dużego sprzątania:

  • Przechowuj jednorazowe worki na śmieci w samochodzie i staraj się, aby starsze dzieci sprzątały po zakończonej podróży.
  • Chusteczki dla dzieci są idealne do wycierania lepkich dłoni i twarzy oraz do sprzątania małych śmieci. Świetnie nadają się również do wycierania deski rozdzielczej i wnętrza samochodu (lub czyszczenia przyssawki z przedniej szyby!).
  • Zapakuj dodatkowy strój - kiedy masz dzieci, to dobry pomysł, aby mieć pod ręką ubranie na zmianę!
  • Dobrej jakości dywaniki podłogowe, które można usuwać, czyścić i odkurzać, zapewnią ochronę podłogi samochodu przed błotem i bałaganem.
  • Przechowuj zapasowe ręczniki w samochodzie, aby wysuszyć dzieci lub oczyścić większeybałagan.
  • Poza ochroną siedzeń w pojeździe, pokrowiec na tablet chroni go przed zabrudzeniem dzięki wyjątkowo wytrzymałej i odpornej na działanie wody kieszeni, która nadal pozwala korzystać z ekranu dotykowego tabletu.
 

Bezpieczeństwo przede wszystkim = kurtki w samochodzie zdjęte!

winter jackets car seats correct

Podczas gdy akcesoria BeSafe wyposażone są ochronę przed brudem, Twoje dzieci nie potrzebują tych dodatkowych warstw w samochodzie. W rzeczywistości noszenie kurtki w samochodzie może być niebezpieczne. Są przytulne i ciepłe na zewnątrz, ale gruba kurtka zapobiega zaciskaniu szelek samochodowych wystarczająco blisko górnej części ciała dziecka.

Życzymy dużo rodzinnej zabawy, zarówno wewnątrz samochodu jak i na zewnątrz. I pamiętajcie, brud się zmyje, ale szczęśliwe wspomnienia dzieci z bawienia się w błocie przetrwają całe życie!

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ