ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

Fotelik samochodowy iZi Modular A X1 i-Size posiada nowy typ uprzęży - Active Retract Harness™

Nowy fotelik wchodzący w skład Koncepcji Modularnej BeSafe

Przechodząc z fotelika dla niemowlaka na fotelik dla malucha w koncepcji modularnej BeSafe iZi Modular, rodzice mogą teraz wybrać nowy wariant fotelika dla malucha: iZi Modular A X1 i-Size.

Ten nowy fotelik z literą „A” w nazwie jest prawie identyczny co dostępny na całym świecie iZi Modular X1 i-Size. Jest jednak dodatkowo wyposażony w Active Retract Harness™. Ta nigdy wcześniej nie widziana dotąd uprząż ma zaawansowaną konstrukcję zwijacza pasów wewnątrz fotela, który nieustannie dociąga pasy w foteliku. W ten sposób rodzice po prostu podciągają pasy do góry, aby zapewnić ciasne i bezpieczne dopasowanie.

Przejdź to fotelika iZi Modular A X1 tutaj.

Badania pokazują, że prawie 50% małych dzieci nie jest prawidłowo zapiętych w fotelikach samochodowych

Badania pokazują, że 49,3% dzieci w fotelikach dla maluchów nie ma odpowiednio napiętej uprzęży, a w 63% tych przypadków, nadużycie te jest klasyfikowane jako poważne*. Dlatego wspólnie z naszym zaufanym partnerem Holmbergs opracowaliśmy Fotelik iZi Modular A X1 i-Size oraz System automatycznego dociągania uprżęży Active Retract Harness™, mając na celu pomóc rodzicom w zapewnieniu dziecku bezpiecznej i prawidłowo dopasowanej uprzęży fotelika.

Czytaj więcej o wynikach badania tutaj.

 

* Źródło: Unfallforschung der Versicherer / Niemieckie Stowarzyszenie Ubezpieczycieli. “Korzystanie z systemów przytrzymujących dzieci – Spójne badania wypadków”, 2018

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ