ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

Foteliki obrotowe BeSafe, Fotelik samochodowy obrotowy

Rewolucja obrotowa podąża w Twoją stronę

foteliki obrotowe

W BeSafe zawsze staramy się tworzyć najbezpieczniejsze, najbardziej wygodne i łatwe w użyciu foteliki samochodowe dla dzieci na całym świecie. Ważnym obowiązkiem jest, abyśmy byli dumni z dalszego rozwoju każdego dnia.

Fotelik samochodowy obrotowy - bezpieczny i funkcjonalny.

Zapewnienie bezpieczeństwa Twojemu synowi lub córce to powód, dla którego w BeSafe zalecamy, aby wszystkie dzieci podróżowały tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak to możliwe. Przeszłość i teraźniejszość świadczą o naszym zaangażowaniu w tę sprawę i jest to jeden z powodów, dla których zawsze patrzymy w przyszłość, zmierzając w jej jeszcze bezpieczniejszym kierunku, stale opracowując nowe rozwiązania, które ułatwiają dzieciom podróżowanie tyłem do kierunkbu jazdy. Dopóki BeSafe mierzy się z przyszłością, dopóty Twoje dziecko może bezpiecznie podróżować tyłem.

Dlatego z ogromną dumą przedstawiamy nową linię obrotowych fotelików samochodowych dla dzieci wprowadzoną już teraz na naszym skandynawskim, domowym rynku jako pilotażową premierę, a następnie w pełni wprowadzimy nowe produkty na całym świecie pod koniec roku: iZi Twist B i-Size i iZi Twist i-Size.

Foteliki samochodowe z funkcją obracania ułatwiają rodzinom codzienne użytkowanie, umożliwiając im obracanie fotelika w ich kierunku podczas umieszczania i wyciągania dziecka z fotelika. Chociaż foteliki obrotowe są już powszechnie stosowane na rynku, BeSafe z dumą wprowadza je z mocnym wejściem, prezentując dwa nowe produkty, które naprawdę rewolucjonizują koncepcję fotelików montowanych tyłem i fotelików obrotowych, oferując jedyną w swoim rodzaju instalację i innowacyjne technologie.

Więcej informacji o lokalnych dostępnościach i wszystkich szczegółach produktu zostanie udostępnionych podczas ogólnoświatowej premiery, więc upewnij się, że śledzisz nas na Facebook'u i Instagram'ie, aby nie przegapić tych ekscytujących wiadomości od BeSafe!

Odkryj foteliki obrotowe BeSafe

The Visionary One: Linia produktów iZi Twist. Montowane wyłącznie tyłem do kierunku jazdy, ta linia produktów pozwala dziecku na podróżowanie 5x bezpieczniej i w pełni uosabia wizję BeSafe do podróży tyłem do kierunku jazdy. Posiada płynny obrót fotelika na bok aby z łatwością umieścić dziecko w foteliku i zapiąć w uprzęży.

iZi Twist B i-Size

Fotelik dla niemowlaka i malucha w jednym, dla wizjonerskiej rotacji od urodzenia do ok. 4 lat.

obrotowy fotelik dla niemowlaka i malucha


iZi Twist i-Size

Fotelik dla malucha dla wizjonerskiej rotacji od ok. 6 miesięcy do ok. 4 lat.

fotelik samochodowy obrotowy dla malucha

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ