ZNAJDŹ SKLEP
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NEWSY

DOŚWIADCZENIE RODZIN MA DLA NAS ZNACZENIE

Wszyscy chcemy harmonijnego życia rodzinnego. W BeSafe osiągnęliśmy trochę harmonii z naszą własną rodziną produktów, tworząc bardziej jednolity wygląd w całej gamie naszych fotelików samochodowych.

 

Do tej pory jedynie fotelik iZi Modular i-Size charakteryzował się wyrazistą, białą krawędzią. Teraz nadaliśmy nowy, świeży wygląd fotelikowi iZi Go Modular i-Size oraz iZi Flex FIX i-Size.

Wprowadziliśmy również drobne poprawki. W BeSafe iZi Go Modular i-Size nie używamy już rzepów do regulacji wysokości zagłówka, ułatwiając dopasowanie. Nowy kolor - Granat Mélange ma również nową, białą krawędź. Mogłoby się wydawać, że to niewielkie zmiany, ale kiedy powiedzieliście nam, że jest potrzeba łatwiejszej regulacji zagłówka, lepiej dopasowanej tkaniny i świeżego, nowoczesnego wyglądu - wysłuchaliśmy Was.

Prawdziwe opinie prawdziwych ludzi

Nie polegamy tylko na badaniach i testach, aby pomóc nam ulepszyć nasze projekty. Słuchamy również opinii użytkowników, aby móc nadal ulepszać nasze produkty. Nawet po wprowadzeniu produktu, stale wprowadzamy aktualizacje i zmiany, oparte na wykorzystywaniu produktów w życiu codziennym i rozmowach z naszymi klientami. Uwielbiamy angażować się z Wami za pośrednictwem mediów społecznościowych i słuchać, co mówicie w sklepach i poprzez inne kanały. Te opinie pomagają naszym projektantom rozwiązywać problemy, które pojawiają się w życiu prawdziwych ludzi.

W zeszłorocznej kampanii #BeSafeBeReal, zapytaliśmy klientów o ich wkład. Nie zrobiliśmy tego, aby usłyszeć wszystkie dobre rzeczy, które ludzie o nas mówili. Chcieliśmy również dowiedzieć się, jakie produkty były dla nich niewystarczające, nawet w przypadku najdrobniejszych uniedogodnień.

Na podstawie opinii użytkowników zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszych produktów, dzięki czemu będą one mądrzejsze i łatwiejsze w użytkowaniu. Jest to proces ciągłego rozwoju i doskonalenia dla nas, dlatego z zadowoleniem przyjmujemy przemyślenia i sugestie każdego, kto korzysta z naszych produktów.

Wspaniale jest również wiedzieć, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo, nasi klienci nie mogą być już bardziej zadowoleni, jak użytkownicy tego fotelika BeSafe iZi Go Modular i-Size:

“Jedną z moich ulubionych funkcji jest ochrona boczna. Jestem policjantem i widziałem, co może powodować uderzenie z boku, jest to genialne rozwiązanie” (Robin, Ireland)

“Absolutnie najlepszy fotelik dla dziecka, jaki kiedykolwiek posiadałam. Doskonała jakość, piękne kolory. Magnesy w uprzęży znacznie ułatwiają wsadzanie i wyciąganie dziecka!” (Terri, UK)

 

Jedna szczęśliwa rodzina

Rodzina modularna iZi Modular jest już zwycięzcą. Przewożąc Twoje dziecko od urodzenia do około 4 roku życia (lub 105 cm), system ten pomoże w utrzymaniu podróży tyłem do kierunku jazdy na dłużej. Składający się z jednej Bazy ISOfix system modularny, posiada dwa foteliki dziecięce zgodne z nową homologacją ONZ R129 (i-Size). Gdy Twoje dziecko wyrasta z pierwszego fotelika, fotelik iZi Modular i-Size pasuje do tej samej bazy, którą używaliście. Dzięki funkcji w bazie, która pozwala na zwiększenie miejsca na nogi dziecka, mogą one podróżować tyłem do kierunku jazdy do około czterech lat (lub 105 cm).

Po zakończeniu użytkowania systemu modularnego, pora przenieść dziecko do najnowszego członka rodziny, fotelika iZi Flex FIX i-Size. Jest to pierwszy na rynku fotelik z wysokim oparciem z grupy 2/3, który jest zgodny z drugą fazą regulacji ONZ R129. Wysokie oparcie zapewnia dodatkowe wsparcie i ochronę głowy, szyi i tułowia, a także ochronę przed uderzeniami bocznymi.

BeSafe jest liderem, oferując modułowe rozwiązanie dla stale rosnącego dziecka, a także najbezpieczniejsze funkcje, gdy przechodzi na fotelik z wysokim oporem. Co więcej, foteliki mają teraz świeży, nowy wygląd, aby móc łączyć je razem, jak jedną szczęśliwą rodzinę. Jesteśmy podekscytowani i mamy nadzieję, że Ty też! Powiedz nam, co myślisz - chcielibyśmy usłyszeć to od Ciebie.

 

ZNAJDŹ SKLEP