ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

Akcesoria BeSafe sprawiają, że podróż tyłem do kierunku jazdy jest jeszcze bezpieczniejsza

Jaki jest Twój punkt widzenia jeśli chodzi o idealną podróż Twojego dziecka tyłem do kierunku jazdy? Jeden, kiedy siedzi w wygodnym, bezpiecznym, odpowiednim i prawidłowo zainstalowanym foteliku? To na pewno świetny początek, ale prawdopodobnie większość rodziców w tym miejscu przestaje myśleć o bezpieczeństwie w podróży.

 

Misja BeSafe nie kończy się na projektowaniu najbezpieczniejszych fotelików. Naszym celem jest wyposażenie Cię w najlepszą podróż z dzieckiem siedzącym tyłem do kierunku jazdy, więc nie dbamy tylko o podstawy bezpieczeństwa. Dlatego pracowaliśmy niestrudzenie, aby zapewnić, że cała nasza oferta akcesoriów jest dobrze zaprojektowana i bezpieczna. Jeśli masz pewność co do wyborów, jakich dokonujesz i możesz znaleźć sposoby na zadowolenie całej rodziny, będziesz mieć bardziej przyjemną podróż. A jeśli pomożemy Ci to zrobić, również jesteśmy szczęśliwi.

Zaprojektowaliśmy nową gamę akcesoriów, aby pomóc Ci poczuć się bardziej pewnie podczas użytkowania fotelików skierowanych tyłem do kierunku jazdy.
A dla Twojego spokoju ducha, kluczowe produkty są testowane pod kątem bezpieczeństwa w testach zderzeniowych. Co więcej, będą towarzyszyć twojemy dziecku podczas zmiany kierunku jazdy.

 

Tyłem do kierunku jazdy - 5x bezpieczniej

BeSafe był pierwszą marką, która wypuściła fotelik tyłem do kierunku jazdy w 1990 roku. Poważnie podchodzimy do korzyści związanych z podróżami tyłem do kierunku jazdy, więc myślimy o tym we wszystkim, co robimy.

Niezależne badania rzeczywistych wypadków drogowych pokazują, że dzieci w wieku do czterech lat mają pięciokrotnie większą szansę na przeżycie i / lub uniknięcie poważnych obrażeń, jeśli siedzą tyłem do kierunku jazdy.* Jeśli te statystyki nie są wystarczające, aby przekonać rodziców, najnowsze przepisy iSize nakładają obowiązek sadzania dziecka tyłem do kierunku jazdy przez co najmniej 15 miesięcy. W BeSafe mamy nadzieję, że nasze produkty pomogą Ci czuć się pewnie, używając fotelików skierowanych tyłem do kierunku jazdy nawet przez cztery lata.
* Żródło: Volvo i Folksam

 

Nasze akcesoria są również bezpieczne

Nasze najnowsze akcesoria BeSafe zapewniają bezpieczeństwo i wygodę przez cały czas, kiedy dziecko podróżuje tyłem do kierunku jazdy. Po przejściu na podróż przodem do kierunku jazdy, wiele z tych akcesoriów może wciąż towarzyszyć dziecku, zapewniając bezpieczeństwo i dłuższe użytkowanie.

"Ciężko pracowaliśmy, aby przeanalizować nasze istniejące produkty i opracować nową gamę akcesoriów, które w pełni wspierają rodziców w bezpiecznym podróżowaniu z dziećmi tyłem do kierunku jazdy", mówi Marloes Koenraads, projektant akcesoriów BeSafe.

“Po szeroko zakrojonych badaniach z udziałem konsumentów i testów bezpieczeństwa, wprowadziliśmy wiele inteligentnych zmian w asortymencie akcesoriów BeSafe, zwracając szczególną uwagę na design oraz na potrzeby i komfort dzieci.”

“Nie jesteśmy zobowiązani do testowania naszych akcesoriów, jednak zdecydowaliśmy się na to z nową gamą akcesoriów, gdzie naszym zdaniem testy są konieczne, i kontynuujemy te testy w naszym istniejącym asortymencie.”

Lusterko w Twoim samochodzie - nowe lusterko XL z lampką LED

Kiedy podróżujesz, Twoje dziecko nie jest odizolowane w swoim własnym małym świecie na tylnym siedzeniu. Jeśli nie śpi, lubi być z Tobą i pasażerami. Lusterko BeSafe poprawia kontakt między Tobą, a Twoim dzieckiem, skierowanym tyłem do kierunku jazdy. Zmniejsza to również Twoje obawy, ponieważ możesz je szybko zobaczyć w lusterku.

Oprócz standardowego lusterka do obserwacji dziecka, BeSafe oferuje teraz wersję XL ze zintegrowanym oświetleniem LED. Dzięki większej powierzchni można zobaczyć więcej, gdy patrzysz w lusterko wsteczne. Nowy mechanizm obracania i pochylania pozwala na dostosowanie lusterka dla lepszego widoku Twojego dziecka. Rodzic może nacisnąć mały pilot, a światło delikatnie pojawia się, dzięki czemu możesz zobaczyć swoje dziecko w ciemności, nie budząc go.

Dziecięce lusterko XL ze światłkiem LED zostało poddane testom zderzeniowym, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo.

Odrobina rozrywki na tylnym siedzeniu - nowy ochraniacz na tablet

Długie podróże w samochodzie mogą nadszarpnąć cierpliwość nawet najbardziej spokojnego małego podróżnika. Tak jak Twoje dziecko uwielbia kontaktować się z Tobą, tak również potrzebuje czasu, aby wycofać się do swojego małego świata (tak jak my!). Może to czasami oznaczać używanie tabletu.

Ważne jest, aby niezabezpieczony tablet nie stał się pociskiem w razie wypadku. BeSafe zapewnia, że ​ produkty są w pełni testowane pod kątem bezpieczeństwa. Ochraniacz fotela samochodowego z kieszonką na tablet został poddany testom zderzeniowym. Pokrywa ochroni tablet, dzięki magnetycznemu zamykaniu, zapewniając, że nie otworzy się przypadkowo w razie wypadku.

Zastanawialiśmy się także nad wszystkimi innymi ważnymi funkcjami, których szukasz w takim produkcie. Jest łatwy w czyszczeniu i chroni tablet przed brudem i zadrapaniami. Może być regulowany pod względem wysokości, aby pasował do wszystkich rodzajów siedzeń pojazdu i posiada gruby materiał, który zabezpieczy tapicerkę samochodu.

Pojawia się słońce - nowe osłonki na szybę

Ważne jest, aby podczas podróżowania zapewniać dziecku odpowiednią ochronę przed ostrym słońcem. Nowe osłonki przeciwsłoneczne BeSafe blokują szkodliwe promienie UV dzięki ochronie przeciwsłonecznej o wartości SPF 50. Nie wymagają przyssawek, po prostu mocuje się je do szyby samochodu przy użyciu siły statycznej. Zwiększyliśmy także ich rozmiar, aby zapewnić więcej cienia, bez zasłaniania widoku kierowcy. Zestaw dwóch osłonek znajduje się w poręcznej torbie do przechowywania.

Więcej komfortu - nowa poduszka podtrzymująca głowę w foteliku

Martwisz się, kiedy widzisz, że głowa Twojego śpiącego dziecka w foteliku znajduje się w niewygodnej pozycji? Nowa poduszka BeSafe sprawia, że ​​podróż jest jeszcze wygodniejsza dla dzieci.

Poduszka w kształcie półksiężyca pozwala dzieciom oprzeć głowę bokiem na miękkiej powierzchni, gdy śpią w foteliku samochodowym. Zapewnia również, że ich głowa pozostaje wewnątrz zagłówka fotelika. Poduszkę można łatwo przypiąć pod skorupę fotelika, pasuje do wszystkich fotelików samochodowych BeSafe z grupy 1 i 2. Można ją wyregulować pod względem wysokości, aby uzyskać lepsze dopasowanie. Dziecko może samodzielne obrócić poduszkę lub odpiąć i przewrócić za zagłówek, gdy nie jest używana. Poduszkę można prać w całości, aby ułatwić czyszczenie.

Ochraniamy Wasze foteliki - nowe ochraniacze

O wiele łatwiej jest wyczyścić ochraniacz fotelika niż cały fotelik dziecięcy! Ulepszone ochraniacze na foteliki samochodowe BeSafe są wykonane z wysokiej jakości, bambusowej dzianiny i bawełnianej podszewki. Nie tylko bambus jest ekologicznym produktem, ale także jest piękny i przyjemny w dotyku. Podczas cieplejszych dni, ochraniacze pomagają wchłaniać pot i chłodzą foteliki, zapewniając dodatkowy komfort.

Dzięki zakładkom montażowym, dopasowanie produktu do fotelika, jest teraz jeszcze łatwiejsze. Ochraniacze na foteliki to doskonały sposób na pozbycie się brudu z fotelików i ochronę ich tapicerek. Ochraniacze są również łatwe do zdejmowania i czyszczenia i mogą być z łatwością używane z fotelikami z systemem ISOfix. Wszystkie tkaniny spełniają normy i przepisy, które wymagają, aby były wolne od szkodliwych substancji.

 

Bezpieczeństwo, komfort i spokój ducha

Naszą główną działalnością w BeSafe jest projektowanie i rozwój produktów dla dzieci. Mamy silne dziedzictwo w zakresie bezpieczeństwa i jesteśmy sprawdzonym innowatorem na rynku. Poprzez nasze inteligentne i nowoczesne wzornictwo, dążymy do tego, aby wszystkie nasze produkty zapewniały wysokie standardy bezpieczeństwa, doskonałą przyjazność dla użytkownika oraz elegancki i stylowy wygląd. Tak jak możesz podróżować wieloma trasami, istnieją nieskończone sposoby, dzięki którym możesz być pewien, w jaki sposób transportujesz swoje dziecko. Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące innych ulepszeń, chcielibyśmy usłyszeć je od Ciebie.

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ