ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA ONLINE !
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

System Modularny BeSafe

Elastyczne rozwiązanie, ułatwiające codzienne życie

Z domu do przedszkola i do babci – wszystko za pomocą jednego kliknięcia

Czy twoja rodzina prowadzi aktywny tryb życia, w którym często zmieniasz samochody? Czy jeden rodzic podrzuca dziecko z rana do przedszkola, babcia je odbiera, a drugi rodzic przyprowadza dziecko z powrotem do domu wieczorem?

Koncepcja iZi Modular sprawia, że codzienne, rodzinne podróże są przyjemne i nieskomplikowane, dzięki posiadaniu jednej bazy ISOfix i oddzielnych fotelików, które łatwo zainstalować w samochodzie za pomocą jednego kliknięcia.

Łatwość – odzielny fotelik i baza pozwalają na ich przenoszenie bez niepotrzebnej szarpaniny.

Jeśli wymieniasz samochody, koncepcja iZi Modular ułatwia przenoszenie fotelika między samochodami. Dzięki możliwości oddzielenia fotelika od bazy, można je przenosić oddzielnie!

Najłatwiejsze – posiadanie jednej bazy w każdym z samochodów pozwala Ci na zamienianie fotelików.

Jeśli regularnie transportujesz swoje dziecko w wielu różnych samochodach, posiadanie jednej bazy ISOfix w każdym samochodzie jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Pozostaw bazy zainstalowane na stałe i po prostu przenieś fotelik między samochodami.

Zatrzymanie się na zakupy bez potrzeby przebudzania dziecka.

Jesteś w drodze do domu ze swoim dzieckiem i chcesz na szybko zatrzymać się na zakupy spożywcze? Po prostu wypnij fotelik z bazy ISOfix i wepnij go na adaptery na stelażu wózka - będziesz gotowy na zakupy w ciągu kilku sekund. W ten sposób nie musisz budzić swojego dziecka i elastycznie wykonywać swoje zadania*.

Od noworodka do czytania znaków na drodze – wszystko dzięki jednej bazie

Pierwsze 4 lata życia twojego dziecka to ekscytujący czas, w którym wiele się dzieje - pierwsza wspólna podróż do domu ze szpitala, pierwsze kroki, pierwsze (i wiele innych) słowa. Rosną od małego i kruchego noworodka do malucha, który może radośnie rozmawiać i czytać znaki podczas wspólnych przejażdżek samochodem. Dzięki temu rośnie nie tylko ich zapał do odkrywania życia, ale także ich fotelik samochodowy musi rosnąć razem z nimi.

Koncepcja iZi Modular towarzyszy Twojemu dziecku od urodzenia do osiągnięcia 105 cm wzrostu (ok. 4 roku życia) - wszystko z jedną bazą ISOfix. Po kliknięciu fotelika dziecięcego BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size na bazę iZi Modular i-Size w celu łatwej instalacji, możesz ponownie użyć tej samej bazy do fotelika BeSafe iZi Modular i-Size.

Dostosowujące się wkładki dla dziecka, rosnąca przestrzeń na nogi, instalacja typu „click & go”: odkryj każdą część koncepcji iZi Modular

Krok 1
Fotelik dla niemowlaka: iZi Go Modular X1 i-Size
40-75 cm, ok. 0-12 miesięcy
Zobacz

Baza ISOfix iZi Modular i-Size
Towarzyszy dziecku podczas całego etapu, od urodzenia do osiągnięcia 105 cm wzrostu
Zobacz

Krok 2
Fotelik dla malucha: iZi Modula A X1 i-Size - jedyny fotelik z automatyczną uprzężą, dociągającą pasy
61-105 cm, ok. 6 miesięcy - 4 lata
Zobacz

Fotelik dla malucha: iZi Modular X1 i-Size
61-105 cm, ok. 6 miesięcy – 4 lata
Zobacz

*BeSafe zaleca, aby nie trzymać dziecka zbyt długo w foteliku. Wyciągaj dziecko z fotelika samochodowego co najmniej co około 2 godziny. Jeszcze częściej w przypadku noworodka

POLSKA PROMOCJA KONSUMENCKA NA ZESTAW BESAFE IZI MODULAR

Kupując fotelik dla niemowlaka (BeSafe iZi Go Modular) oraz fotelika dla malucha (BeSafe iZi Modular), kompatybilną bazę ISOfix iZi Modular otrzymujesz za 1 zł!

Szukaj promocji w
Sklepach Partnerskich BeSafe >>

ZNAJDŹ SKLEP