ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

System Modularny BeSafe

Elastyczne rozwiązanie, ułatwiające codzienne życie

foteliki Besafe iZi Modular

Z domu do przedszkola i do babci – wszystko za pomocą jednego kliknięcia

Czy twoja rodzina prowadzi aktywny tryb życia, w którym często zmieniasz samochody? Czy jeden rodzic podrzuca dziecko z rana do przedszkola, babcia je odbiera, a drugi rodzic przyprowadza dziecko z powrotem do domu wieczorem?

Koncepcja iZi Modular sprawia, że codzienne, rodzinne podróże są przyjemne i nieskomplikowane, dzięki posiadaniu jednej bazy ISOfix i oddzielnych fotelików, które łatwo zainstalować w samochodzie za pomocą jednego kliknięcia.

Łatwość – odzielny fotelik i baza pozwalają na ich przenoszenie bez niepotrzebnej szarpaniny.

Jeśli wymieniasz samochody, koncepcja iZi Modular ułatwia przenoszenie fotelika między samochodami. Dzięki możliwości oddzielenia fotelika od bazy, można je przenosić oddzielnie!

Najłatwiejsze – posiadanie jednej bazy w każdym z samochodów pozwala Ci na zamienianie fotelików.

Jeśli regularnie transportujesz swoje dziecko w wielu różnych samochodach, posiadanie jednej bazy ISOfix w każdym samochodzie jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Pozostaw bazy zainstalowane na stałe i po prostu przenieś fotelik między samochodami.

Zatrzymanie się na zakupy bez potrzeby przebudzania dziecka.

Jesteś w drodze do domu ze swoim dzieckiem i chcesz na szybko zatrzymać się na zakupy spożywcze? Po prostu wypnij fotelik z bazy ISOfix i wepnij go na adaptery na stelażu wózka - będziesz gotowy na zakupy w ciągu kilku sekund. W ten sposób nie musisz budzić swojego dziecka i elastycznie wykonywać swoje zadania*.

Od noworodka do czytania znaków na drodze – wszystko dzięki jednej bazie

Pierwsze 4 lata życia twojego dziecka to ekscytujący czas, w którym wiele się dzieje - pierwsza wspólna podróż do domu ze szpitala, pierwsze kroki, pierwsze (i wiele innych) słowa. Rosną od małego i kruchego noworodka do malucha, który może radośnie rozmawiać i czytać znaki podczas wspólnych przejażdżek samochodem. Dzięki temu rośnie nie tylko ich zapał do odkrywania życia, ale także ich fotelik samochodowy musi rosnąć razem z nimi.

Koncepcja iZi Modular towarzyszy Twojemu dziecku od urodzenia do osiągnięcia 105 cm wzrostu (ok. 4 roku życia) - wszystko z jedną bazą ISOfix. Po kliknięciu fotelika dziecięcego BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size na bazę iZi Modular i-Size w celu łatwej instalacji, możesz ponownie użyć tej samej bazy do fotelika BeSafe iZi Modular i-Size.

Dostosowujące się wkładki dla dziecka, rosnąca przestrzeń na nogi, instalacja typu „click & go”: odkryj każdą część koncepcji iZi Modular

Krok 1
Fotelik dla niemowlaka: iZi Go Modular X1 i-Size
40-75 cm, ok. 0-12 miesięcy
Zobacz

Baza ISOfix iZi Modular i-Size
Towarzyszy dziecku podczas całego etapu, od urodzenia do osiągnięcia 105 cm wzrostu
Zobacz

Krok 2
Fotelik dla malucha: iZi Modula A X1 i-Size - jedyny fotelik z automatyczną uprzężą, dociągającą pasy
61-105 cm, ok. 6 miesięcy - 4 lata
Zobacz

Fotelik dla malucha: iZi Modular X1 i-Size
61-105 cm, ok. 6 miesięcy – 4 lata
Zobacz

*BeSafe zaleca, aby nie trzymać dziecka zbyt długo w foteliku. Wyciągaj dziecko z fotelika samochodowego co najmniej co około 2 godziny. Jeszcze częściej w przypadku noworodka

foteliki samochodowe

Sklepy Partnerskie BeSafe >>

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ