ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

Jeden adapter - dwa życia

W czasie ciąży każda decyzja podejmowana przez ciężarną matkę jest również decyzją podjętą w odniesieniu do nienarodzonego dziecka. Pasy ciążowe BeSafe chronią nienarodzone dziecko od drugiego miesiąca ciąży i zwiększają wygodę matki podczas jazdy samochodem.

Zabezpieczając się podczas podróży samochodem poprzez zapięcie się 3-punktowym pasem samochodowym, możesz również chronić swoje nienarodzone dziecko, upewniając się, że część biodrowa pasu samochodowego umieszczona jest pod Twoim dzieckiem. Adaptery do pasów bezpieczeństwa BeSafe dla kobiet w ciąży pomagają utrzymać pas biodrowy w odpowiedniej pozycji, a tym samym zapobiec obrażeniom nienarodzonego dziecka w razie wypadku, a nawet podczas ostrego hamowania.

Poza zwiększonym bezpieczeństwem, adaptery do pasów BeSafe zapewniają również komfort dla ciężarnej matki, ponieważ utrzymują pas biodrowy w wygodnej pozycji, dzięki czemu nie trzeba go stale spychać w dół podczas jazdy samochodem.

Adapter do pasów bezpieczeństwa BeSafe - Jak działają

W razie kolizji osoba dorosła wyrzucana jest z siłą od 3 do 5 ton. Dziecko w czasie ciąży jest umieszczone w przedniej części brzucha mamy, a tym samym narażone jest na ekstremalne obciążenie podczas kolizji.

Podczas gwałtownego hamowania lub kolizji siły działające na brzuch i dziecko stają się tak silne, że mogą poważnie narazić nienarodzone dziecko, jeśli pas samochodowy nie zostanie prawidłowo ustawiony. Adaptery do pasów bezpieczeństwa BeSafe umieszczają pas biodrowy na kościach biodrowych kobiety - kości są najsilniejszymi częściami ciała - i z dala od dziecka. W rezultacie siły są odprowadzane od dziecka, a 3-punktowy pas samochodowy może działać w sposób do jakiego został przeznaczony.

Adaptery do pasów dla ciężarnych - zwiększone bezpieczeństwo i komfort jednocześnie

Oprócz zwiększenia bezpieczeństwa dla nienarodzonego dziecka, pasy ciążowe BeSafe zwiększają także komfort przyszłej mamy. Umieszczając pas biodrowy pod brzuchem i na biodrach, zmniejsza on nieprzyjemny nacisk podczas podróży.

 
 
 
 

BeSafe iZi Go Modular i-Size

Przeczytaj więcej o pierwszym etapie systemu modularnego BeSafe Modular – fotelik BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size – tutaj!

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ