ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

nosidło do fotelika i wózka

Nosidło iZi Transfer – Z domu do samochodu podczas jednej drzemki

Każdy rodzic zna ten problem: gdy wyciągając śpiącego malucha z fotelika samochodowego, ten budzi się, najczęściej rozdrażniony. Rozwiązanie, którego wszyscy szukali, to właśnie iZi Transfer.

Zespół ds. Rozwoju Nowych Produktów BeSafe, stworzył ten produkt z miłością. Pracowali bez wytchnienia by znaleźć na bezproblemowe przenoszenie dzieci z samochodu do domu, bez koneiczności wybudzania przy tym dziecka. iZi Transfer jest na to odpowiedzią.

Opracowany w ścisłej współpracy zarówno z fizjoterapeutami, jak i rodzicami, iZi Transfer naśladuje naturalną pozycję głowy, szyi, pleców, pupy i ud dziecka. Posiada dodatkowe wypełnienie w obszarze głowy i zapewnia idealne dopasowanie. Wynik? Element do przenoszenia z pozycją do spania jest tak bezpieczny i wygodny, że Twoje dziecko nie będzie niespokojone, gdy zostanie włożone lub wyciągnięte z fotelika samochodowego.

Wzięliśmy również pod uwagę komfort noszenia, zapewniając miękkie i elastyczne uchwyty do przenoszenia dziecka w iZi Transfer.

Miejskie marzenie

iZi Transfer to także bardzo praktyczne rozwiązanie dla rodziców mieszkających w mieście. Dzięki tak lekkiemu i efektywnemu elementowi do przenoszenia jakim jest iZi Transfer, wchodzenie po schodach do mieszkania nigdy nie było łatwiejsze. A kiedy się tam dostaniesz, twój maluch nadal będzie spać. Ponadto: iZi Transfer nie zajmuje prawie żadnego miejsca podczas przechowywania więc można schować go w każdy kąt.

I chociaż pewnie już to zrozumiałeś, nadal powinniśmy wspomnieć, że iZi Transfer jest również doskonałym rozwiązaniem dla gondoli wózka. Przenoszenie śpiącego dziecka z gondoli do domu nie będzie już tym razem problemem.

Bezpieczeństwo najważniejsze

Wszystkie produkty BeSafe to synonim bezpieczeństwa, wygody i praktyczności. iZi Transfer jest taki sam. Jest oczywiście testowany w testach zderzeniowych, aby zapewnić, że jest w 100% bezpieczny podczas korzystania z niego w foteliku samochodowym, a jego bezpieczeństwo jest oceniane przez TÜV, światowego lidera w niezależnych usługach kontrolnych.

Jakość i zrównoważony rozwój

Zewnętrzny materiał iZi Transfer składa się w 45% z materiału TENCEL™. TENCEL™ jest znany między innymi ze zwiększonej oddychalności, wyjątkowej wytrzymałości, skutecznego wchłaniania wilgoci i delikatności dla skóry. TENCEL™ jest również częścią cyklu natury przez to, że posiada kompostowalne i biodegradowalne włókna.

Jak to działa

1. Umieść dziecko wewnątrz iZi Transfer
2. Zapnij uprząż
3. Gotowi do drogi

nosidełko do fotelika

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ