ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

BEZPIECZEŃSTWO TYŁEM DO KIERUNKU JAZDY I KOMFORT OD NAJMNIEJSZEGO DO NAJWIĘKSZEGO MALUCHA


Fotelik iZi Plus X1 to nie tylko jeden z wielu fotelików BeSafe, stworzonych na podstawie 30-letnich doświadczeń, ale także następca popularnego fotelika iZi Plus. Zoptymalizowany pod kątem bezpieczeństwa w jeździe tyłem do kierunku jazdy, fotelik można użytkować do ok. 5 lat i pasuje do wielu samochodów, ponieważ nie posiada ISOfix. Dwie nowe funkcje zapewniają jeszcze więcej bezpieczeństwa i komfortu.

Nowa generacja wkładki dla dziecka:


Nowa generacja ochrony bocznej SIP+:

 


Wyjątkowe Bezpieczeństwo

 

Najlepszy komfort


Długie użytkowanie


WYJĄTKOWE BEZPIECZEŃSTWO

Nowy iZi Plus X1 pozwala dzieciom zawsze podróżować 5x bezpieczniej tyłem do kierunku jazdy, nawet do 25 kg (ok. 5 lat). Fotelik zdał celująco Szwedzki Test Plus - test, który znany jest jako najtrudniejszy crash test na świecie. Najnowsza generacja ochrony bocznej (SIP+) absorbuje dodatkowe 20% sił działających podczas zderzenia bocznego. Ochronę można z łatwością wpiąć w bok fotelika.

NAJLEPSZY KOMFORT

iZi Plus X1 zapewnia wysoki poziom komfortu, zarówno dla dziecka jak i rodziców. Inteligentne magnesy utrzymują po bokach pasy ramienne uprzęży, pozwalając na łatwe umieszczenie dziecka w foteliku. 3 pozycje odchylenia, które można regulować po montażu fotelika, zapewniają wyjątkową elastyczność w użytkowaniu. Wysokiej jakości materiały i miękka wkładka dla dziecka sprawiają, że każda podróż dla Twojego dziecka jest jeszcze bardziej komfortowa.

DŁUGIE UŻYTKOWANIE

Specjalna, 'częściowo wisząca' metoda instalacji, umożliwia fotelikowi iZi Plus X1 zrównoważyć ostre nachylenie kanapy samochodu i zawsze zapewnia znakomitą pozycję leżącą. W połączeniu ze specjalnie ukształtowaną wkładką dla dziecka, z miękkimi piankowymi wypełnieniami, fotelik może być użytkowany przez dzieci już we wczesnym wieku. Aby móc użytkować fotelik jak najdłużej, iZi Plus X1 oferuje bardzo dużą przestrzeń na nogi dla starszych dzieci, dzięki czemu można korzystać z fotelika do ok. 5 lat.


INFORMACJE TECHNICZNE

Waga: 0 – 25 kg
Wiek: ok. 6 miesięcy – 5 lat
Montaż: 3-punktowy pas samochodowy
Kierunek: Tyłem do kierunku jazdy
Homologacja: ECE R44-04

Waga fotelika: ok. 12 kg
D x W x H: 65 x 45 x 56 cm
Wysokość z zagłówkiem w najwyższej pozycji: 63 cm

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ