ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

iZi Plus X1 nagrodzony jako "Najlepszy w Teście 2019" przez Folksam Szwecja

Szwedzka firma ubezpieczeniowa Folksam niedawno zaktualizowała swój test dla fotelików samochodowych dla dzieci montowanych tyłem do kierunku jazdy (dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do około 4 lat). Spośród 32 różnych testowanych fotelików, iZi Plus X1 otrzymał nagrodę „Best in Test 2019 - Najlepszy w Teście 2019”, a wygrywając, przejął pierwsze miejsce od swojego poprzednika, fotelika iZi Plus.

 

IZI PLUS X1 PRZEJMUJE PIERWSZE MIEJSCE

Wiele można powiedzieć o serii iZi Plus, ale każdy zgodzi się, że jest prawdziwym zwycięzcą. Od wprowadzenia fotelika iZi Plus na rynek w 2013 r., fotelik zyskał wiele prestiżowych nagród, a także został dobrze oceniony podczas testów zderzeniowych. Pozwalając dzieciom podróżować tyłem do kierunku jazdy do co najmniej 5 lat, iZi Plus stały się prawdziwym ulubieńcem konsumentów.

„Ta wiadomość sprawia nam ogromną radość i jesteśmy bardzo dumni, że iZi Plus po raz kolejny wyróżnia się na tle nowych konkurentów na rynku”, mówi Magnus Ifring, specjalista ds. Produktów z BeSafe Szwecja.

Test Folksam różni się od wielu innych testów, ponieważ testy wykonują badacze z dziedziny bezpieczeństwa dzieci w samochodach.

Folksam użyło następujących parametrów do oceny fotelika dla malucha:

  • Typ fotelika dla malucha - montowany tyłem lub przodem do kierunku jazdy
  • Obracany fotelik tył/przód typu combi (Aby został sklasyfikowany jako dobry wybór, musi być wyłącznie fotelikiem montowanym tyłem)
  • Limity wagowe
  • Wysokośc oparcia fotelika
  • Miesjce na nogi
  • Instalacja fotelika
  • Noga wypierająca lyb instalacja na przednim fotelu
  • Ochrona boczna fotelika

Inne foteliki dla malucha od BeSafe w Teście Folksam

Z wyjątkiem zwycięzcy, czyli fotelika iZi Plus, również pozostałe foteliki BeSafe z kategorii od 6 miesięcy do 4 lat zostały sklasyfikowane jako „Dobry wybór 2019”. „Dobry wybór” oznacza, że foteliki samochodowe dla dzieci posiadają większość najważniejszych cech, jakie powinien mieć fotelik dla dzieci według firmy Folksam. Folksam zaleca zakup fotelika samochodowego dla dzieci, który jest dopuszczony do użytkowania do 25 kg, co oznacza, że wszystkie fotele i-Size i ISOfix tracą punkty, ponieważ są zatwierdzone tylko do 18 kg.

BeSafes przetestował foteliki, które zostały sklasyfikowane jako "Dobry wybór": 

BeSafe iZi Kid X3 i-Size
BeSafe iZi Kid X2 i-Size SIP+
BeSafe iZi Modular RF i-Size

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ