ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

Fotelik BeSafe iZi Go X1 i BeSafe iZi Go Modular i-Size można wpiąć na wiele wózków dzięki adapterom Maxi Cosi.

BeSafe wybiera do przetestowania pod względem kompatybilności z wózkami, foteliki BeSafe iZi Go X1 i BeSafe iZi Go Modular, aby ocenić, czy są one zgodne z europejską normą EN 1888 *. Ponieważ wózki mogą być łączone z godolami, siedziskami lub fotelikami samochodowymi (grupa 0+), wszystkie te kombinacje są również regulowane przez normę EN 1888. Kiedy połączenie określonego typu wózka z określonym fotelikiem samochodowym jest zgodne z EN 1888, kombinacja ta jest potwierdzona jako bezpieczna w użytkowaniu.

Te testy wykonywane są przez TÜV w Niemczech.

 

Test stabilności BeSafe, wytrzymałość połączenia i trwałość zarówno wózka i fotelika.

Foteliki BeSafe iZi Go X1 i BeSafe iZi Go Modular mogą być montowane na wielu wózkach, dzięki adapterom Maxi Cosi. BeSafe wybiera do przetestowania pod względem kompatybilności z wózkami, foteliki BeSafe iZi Go X1 i BeSafe iZi Go Modular, aby ocenić, czy są one zgodne z europejską normą EN 1888 *.


W teście kombinacji fotelika z wózkiem  testowana jest na stabilność, wytrzymałość połączenia i trwałość zarówno wózka jak i fotelika. Nie wystarczy po prostu, że fotelik samochodowy pasuje do adapterów wózka, ponieważ stabilność lub trwałość połączenia, może być niewystarczająca.

 

Kombinacja wózka i fotelika

BeSafe publikuje wszystkie kombinacje wózków i fotelików samochodowych, które zostały przetestowane i zatwierdzone, w specjalnej liście wózków spacerowych, które można znaleźć na etykiecie.

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ