ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

Zatwierdzone przez organizację AGR

Niemieckie stowarzyszenie na rzecz zdrowych pleców, Aktion Gesunder Rücken (AGR), zatwierdza swoją pieczęcią foteliki BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size i iZi Twist B i-Size.

BeSafe nieustannie pracuje nad tworzeniem możliwie najbezpieczniejszych fotelików samochodowych dla dzieci, w razie jakiegokolwiek wypadku. Fotelik samochodowy BeSafe powinien również zapewniać Twojemu dziecku odpowiednie wsparcie kręgosłupa bez względu na to, jak długo podróżujesz. Za każdym razem, gdy korzystasz z naszych fotelików, jest dla nas sprawą zasadniczą, aby zająć się Twoim dzieckiem we wszystkich kwestiach związanych z bezpieczeństwem, tak więc gdy AGR zatwierdza foteliki BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size i iZi Twist B i-Size swoją pieczęcią, jesteśmy z tego niezwykle dumni.

Kiedy mówimy, że BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size i iZi Twist B i-Size to doskonały produkt, który zapewnia najlepsze możliwe wsparcie dla Twojego dziecka, potwierdzają to wiodący eksperci w tej dziedzinie.

(iZi Twist B i-Size będzie dostępny jesienią 2019)

Pieczęć AGR przyznawana jest wyłącznie produktom, które przeszły szeroko zakrojone testy i weryfikacje przez niezależny komitet testowy, składający się z ekspertów z wielu dziedzin medycyny. W żaden sposób instytucja AGR nie idzie na ugody i nie wpływa na nią przemysł, który chce posiadać jej pieczęć. Widząc ich pieczęć na produkcie, jest niezależnym dowodem na to, że jest to jeden z najlepszych w branży produktów zapewniających zdrowy rozwój pleców.

Panel AGR szczególnie docenił następujące kluczowe cechy obu fotelików:

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ