ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA ONLINE !
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NEWSY

Zatwierdzone przez organizację AGR

Niemieckie stowarzyszenie na rzecz zdrowych pleców, Aktion Gesunder Rücken (AGR), zatwierdza swoją pieczęcią foteliki BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size i iZi Twist B i-Size.

BeSafe nieustannie pracuje nad tworzeniem możliwie najbezpieczniejszych fotelików samochodowych dla dzieci, w razie jakiegokolwiek wypadku. Fotelik samochodowy BeSafe powinien również zapewniać Twojemu dziecku odpowiednie wsparcie kręgosłupa bez względu na to, jak długo podróżujesz. Za każdym razem, gdy korzystasz z naszych fotelików, jest dla nas sprawą zasadniczą, aby zająć się Twoim dzieckiem we wszystkich kwestiach związanych z bezpieczeństwem, tak więc gdy AGR zatwierdza foteliki BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size i iZi Twist B i-Size swoją pieczęcią, jesteśmy z tego niezwykle dumni.

Kiedy mówimy, że BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size i iZi Twist B i-Size to doskonały produkt, który zapewnia najlepsze możliwe wsparcie dla Twojego dziecka, potwierdzają to wiodący eksperci w tej dziedzinie.

(iZi Twist B i-Size będzie dostępny jesienią 2019)

Pieczęć AGR przyznawana jest wyłącznie produktom, które przeszły szeroko zakrojone testy i weryfikacje przez niezależny komitet testowy, składający się z ekspertów z wielu dziedzin medycyny. W żaden sposób instytucja AGR nie idzie na ugody i nie wpływa na nią przemysł, który chce posiadać jej pieczęć. Widząc ich pieczęć na produkcie, jest niezależnym dowodem na to, że jest to jeden z najlepszych w branży produktów zapewniających zdrowy rozwój pleców.

Panel AGR szczególnie docenił następujące kluczowe cechy obu fotelików:

ZNAJDŹ SKLEP