ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

Część 3: Mądre pakowanie się w podróż

(i czego nie ubierać do samochodu)

- Czy pamiętasz, żeby spakować koc do samochodu, oh, i nie możesz zapomnieć o dodatkowych kurtkach przeciwdeszczowych dla dzieci, tak na wszelki wypadek? I kapelusz przeciwsłobneczny ... a, i dzieci powinny mieć miękkie zabawki, do których mogą przytulić się w samochodzie, nie zapomnij o nich ... Tak, lista jest zawsze zbyt długa. Chcieliśmy podzielić się kilkoma wskazówkami na temat tego, co zapakować, a co zostawić w domu.

pakowanie się w podróż

pakowanie samochodu

Pakowanie samochodu przed podróżą - o czym pamiętać?

Jeśli chodzi o ubrania i to, co pakować, zawsze myślimy warstwowo, a dla tej konkretnej podróży wiedzieliśmy, że pogoda będzie nieprzewidywalna, więc spakowaliśmy wszystko, od strojów kąpielowych po wełniane swetry. W przypadku samochodu wspaniale jest mieć kilka koców lub apaszek dla dzieci (w rzeczywistości także dla nas dorosłych). Mieliśmy długą przejażdżkę, więc dzieci spały przez kilka godzin, co było wspaniałe, więc koce przydały się.

Jest również bezpieczniejsze dla dzieci, aby nie miały zbyt wielu ubrań nałożonych, gdy są w foteliku samochodowym. Więc zostaw grubsze kurtki w bagażniku.

dziecko w podróży

Nasze rodzinny ubiór na każdej wycieczce zaczyna się od sportowej bluzy na wierzchu i luźnych spodni. Zawsze trzymamy szorty lub spódnicę w osobnej torbie, tak na wszelki wypadek. Ta podróż obejmowała zarówno przemieszczanie się samochodem, jak promem, tak więc mieliśmy wiele okazji do sprawdzania scenerii ...

Innymi słowy, jedna sekunda ciepła, a druga zimna.

fotelik dla dziecka

Dla najmniejszych członków rodziny idealnym rozwiązaniem jest nakładanie wełnianej odzieży, jest ciepła a jednocześnie oddychająca i och, taka miękka. Czapka i sweterek są idealne na początek, po prostu zdejmij je, kiedy poczujesz taką potrzebę.

 

Dziecko w podróży - LISTA BESAFE:

  • Wybierając fotelik dziecięcy, sprawdź, czy fotelik ma otwory wentylacyjne z oparciu fotelika, aby zapewnić optymalną wentylację.
  • Jeśli wybierasz się na dłuższe podróże samochodem, wybierz fotelik, który ma świetne wypełnienie i zapewnia wygodę podczas długich podróży.
  • Sprawdzaj regularnie swoje dziecko, aby upewnić się, że nie jest mu zbyt ciepło.

 

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ