ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA ONLINE !
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

Część 2: Pusta strona

(i jak ją zniszczyć. W dobrym sensie.)

 

Planowanie podróży może być tak samo zabawne, jak sama wycieczka (no, prawie). Zawsze uwielbiam tę część, początek, pustą stronę, kiedy nic tak naprawdę nie jest postanowione i masz całą przygodę przed sobą! Sądzę, że mógłabym obejść się bez pakowania, ale ktoś musi to zrobić, prawda?

Tak więc wiemy, że zbliża się podróż i uzgodniliśmy cel podróży i trasę (dzieci są zachwycone, ponieważ na naszej drodze mamy zarówno podróż samochodem, jak i promy). Po prostu musimy zaplanować wszystkie małe przygody po drodze i wspólnie pracować jako rodzina.

Świetną wskazówką jest aby pozwolić dzieciom poszaleć z pomysłami na temat tego, co powinna zawierać podróż. Mieliśmy wszystko, od wędkowania, wspinania się po górach, późnego wstawania (naprawdę bardzo późnego) i / lub łapania małp. Nawet jeśli nie możesz zrobić wszystkiego z tej listy, dzieci są naprawdę podekscytowane i czują, że są częścią przygody. To tak naprawdę wszystko, czego pragniesz, czyż nie !?

 

GOTOWI DO DROGI!

Wszystkie torby są w samochodzie, dobrze zapakowane w bagażniku, foteliki samochodowe są w środku i wykrzykują imiona dzieci (oh, pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić, czy wszystko jest w porządku na miejscu). Jesteśmy gotowi do wyjścia!

Ale wszyscy wiedzą, że dzieci muszą wyładować trochę swojej energii zanim podróż się rozpocznie, to jedna z zalet podróżowania z inną rodziną z dziećmi!

Upewnijcie się również, że najmniejszy członek rodziny otrzymał wystarczająco dużo troski i miłości zanim będzie gotowy do wyjścia!

… i  w końcu nadzchodzi czas na podróż!

LISTA BESAFE:

  • Sprawdź, czy fotelik samochodowy jest prawidłowo zainstalowany zgodnie z instrukcją obsługi i czy wszystkie wskaźniki są zielone! Jeśli Twoje dziecko nie śpi, utrzymaj fotelik samochodowy w najbardziej pionowej pozycji, jednocześnie mając na uwadze warunki panujące w samochodzie (kąt nachylenia kanapy).
  • Przed rozpoczęciem podróży sprawdź, czy fotelik jest prawidłowo dopasowany do Twojego dziecka. Jeśli używasz fotelika BeSafe iZi Flex FIX i-Size, pamiętaj o prowadnicach pasa ramiennego i biodrowego, aby uzyskać optymalne ułożenie pasa. Zagłówek powinien znajdować się na odpowiedniej wysokości dla dziecka, a poduszka PAD+ powinna znajdować się we właściwej pozycji.
  • Niezwykle ważne jest, aby wewnętrzna uprząż została bezpiecznie napięta i umieszczona w pobliżu ciała dziecka. Aby sprawdzić, czy uprząż jest wystarczająco napięta, spróbuj uszczypnąć pasy barkowe. Jeśli jest to nadal możliwe, uprząż nie jest jeszcze wystarczająco napięta.

 

ZNAJDŹ SKLEP