ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

Część 2: Pusta strona

(i jak ją zniszczyć. W dobrym sensie.)

 

Planowanie podróży może być tak samo zabawne, jak sama wycieczka (no, prawie). Zawsze uwielbiam tę część, początek, pustą stronę, kiedy nic tak naprawdę nie jest postanowione i masz całą przygodę przed sobą! Sądzę, że mógłabym obejść się bez pakowania, ale ktoś musi to zrobić, prawda?

Tak więc wiemy, że zbliża się podróż i uzgodniliśmy cel podróży i trasę (dzieci są zachwycone, ponieważ na naszej drodze mamy zarówno podróż samochodem, jak i promy). Po prostu musimy zaplanować wszystkie małe przygody po drodze i wspólnie pracować jako rodzina.

Świetną wskazówką jest aby pozwolić dzieciom poszaleć z pomysłami na temat tego, co powinna zawierać podróż. Mieliśmy wszystko, od wędkowania, wspinania się po górach, późnego wstawania (naprawdę bardzo późnego) i / lub łapania małp. Nawet jeśli nie możesz zrobić wszystkiego z tej listy, dzieci są naprawdę podekscytowane i czują, że są częścią przygody. To tak naprawdę wszystko, czego pragniesz, czyż nie !?

 

GOTOWI DO DROGI!

Wszystkie torby są w samochodzie, dobrze zapakowane w bagażniku, foteliki samochodowe są w środku i wykrzykują imiona dzieci (oh, pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić, czy wszystko jest w porządku na miejscu). Jesteśmy gotowi do wyjścia!

Ale wszyscy wiedzą, że dzieci muszą wyładować trochę swojej energii zanim podróż się rozpocznie, to jedna z zalet podróżowania z inną rodziną z dziećmi!

przygotowanie do podróży z dzieckiem

zabawa przed podróżą

Upewnijcie się również, że najmniejszy członek rodziny otrzymał wystarczająco dużo troski i miłości zanim będzie gotowy do wyjścia!

… i  w końcu nadzchodzi czas na podróż!

przygotowanie dziecka do podróży

Jak przygotować się do podróży z dzieckiem - LISTA BESAFE:

  • Sprawdź, czy fotelik samochodowy jest prawidłowo zainstalowany zgodnie z instrukcją obsługi i czy wszystkie wskaźniki są zielone! Jeśli Twoje dziecko nie śpi, utrzymaj fotelik samochodowy w najbardziej pionowej pozycji, jednocześnie mając na uwadze warunki panujące w samochodzie (kąt nachylenia kanapy).
  • Przed rozpoczęciem podróży sprawdź, czy fotelik jest prawidłowo dopasowany do Twojego dziecka. Jeśli używasz fotelika BeSafe iZi Flex FIX i-Size, pamiętaj o prowadnicach pasa ramiennego i biodrowego, aby uzyskać optymalne ułożenie pasa. Zagłówek powinien znajdować się na odpowiedniej wysokości dla dziecka, a poduszka PAD+ powinna znajdować się we właściwej pozycji.
  • Niezwykle ważne jest, aby wewnętrzna uprząż została bezpiecznie napięta i umieszczona w pobliżu ciała dziecka. Aby sprawdzić, czy uprząż jest wystarczająco napięta, spróbuj uszczypnąć pasy barkowe. Jeśli jest to nadal możliwe, uprząż nie jest jeszcze wystarczająco napięta.

 

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ