ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG
foteliki samochodowe BeSafe

Burgund Mélange od BeSafe

Nowa tkanina Burgund Melange rozszerza paletę kolorystyczną fotelików BeSafe o gustowny burgundowy ton, a jej inspiracją jest nie tylko skandynawska natura, ale także jej korzenie. Jest on dostępny wyłącznie w BeSafe iZi Go Modular i-Size, iZi Modular i-Size oraz iZi Flex FIX i-Size.

2 minuty czytania

Burgund występuje w każdym świeżym, żywym krajobrazie, który sprawia, że skandynawska natura jest tak potężnym wrażeniem wizualnym w każdym sezonie. Bordowy wrzos pokrywający wzgórza i torfowiska jest równie krzepki jak sam skandynawski lud i stanowi naturalne uzupełnienie korzeni BeSafe w skandynawskim wzornictwie.

W skandynawskiej florze mamy kilka burgundowych odcieni, tak więc kolor ten można łatwo zgrać z naszym otoczeniem. W szczególności cieplejsze odcienie - wyjaśnia Dagny Thurmann-Moe, niezależna Norweska projektantka kolorów i konsultantka w Dagny Colour Studio. 

Foteliki BeSafe w kolorze Burgund Melange są klasyczne ale i jednocześnie nowoczesne, wnosząc dumną historię koloru w rok 2019 i dalej.

Burgund to kolor, w którym zobaczymy znacznie więcej. Wiemy, że ten kolor zyska na popularności w ciągu najbliższych 5 lat. Burgund lub ciemny czerwony są obecne w trendach od setek lat. Pojawiają się regularnie, a niektóre odcienie uważane są za dość klasyczne. Burgund to bardzo elastyczny kolor. Możesz łączyć go z czymkolwiek - opinia Thurmann-Moe.

Nowy kolor Burgund Melange jest dostępny w fotelikach z serii Modular oraz w foteliku iZi Flex FIX i-Size.

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ