ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA ONLINE !
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

 

Burgund Mélange od BeSafe

Nowa tkanina Burgund Melange rozszerza paletę kolorystyczną fotelików BeSafe o gustowny burgundowy ton, a jej inspiracją jest nie tylko skandynawska natura, ale także jej korzenienie. Jest on dostępny wyłącznie w BeSafe iZi Go Modular i-Size, iZi Modular i-Size oraz iZi Flex FIX i-Size.

 

2 minuty czytania

Burgund występuje w każdym świeżym, żywym krajobrazie, który sprawia, że skandynawska natura jest tak potężnym wrażeniem wizualnym w każdym sezonie. Bordowa wrzos, pokrywająca wzgórza i torfowiska, jest równie krzepka jak sam skandynawski lud i stanowi naturalne uzupełnienie korzeni BeSafe w skandynawskim wzornictwie.

— W skandynawskiej florze mamy kilka burgundowych odcieni, tak więc kolor ten, można łatwo zgrać z naszym otoczeniem. W szczególności cieplejsze odcienie - wyjaśnia Dagny Thurmann-Moe, niezależna Norweska projektantka kolorów i konsultantka w Dagny Colour Studio. 

Foteliki BeSafe, w kolorze Burgund Melange, są klasyczne, ale i jednocześnie nowoczesne, wnosząc dumną historię koloru w rok 2019 i dalej.

— Burgund to kolor, w którym zobaczymy znacznie więcej. Wiemy, że ten kolor zyska na popularności w ciągu najbliższych 5 lat. Burgund lub ciemny czerwony są obecne w trendach od setek lat. Pojawiają się regularnie, a niektóre odcienie uważane są za dość klasyczne. Burgund to bardzo elastyczny kolor. Możesz łączyć go z czymkolwiek - opinia Thurmann-Moe.

Nowy kolor Burgund Melange jest dostępny w fotelikach z serii Modular oraz w foteliku iZi Flex FIX i-Size.

ZNAJDŹ SKLEP