ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

BeSafe - bezpieczeństwo z niemowlakiem już od pierwszych dni jego życia!

Dla świeżo upieczonych rodziców, opieka nad tak bezbronną i kuchą istotką, jaką jest noworodek, może im spędzać sen z powiek. Przed nimi tak wiele nowych wyzwań i nauki, że czasami można się przerazić. Jeżeli chodzi o bezpieczną podróż z dzieckiem, w BeSafe zapewniamy młodym rodzicom (i nie tylko im) najnowocześniejsze rozwiązania i narzędzia, dzięki którym nie będą musili martwić się na zapas o bezpieczeństwo ich maluszka.

 

Bezpieczne nosidełko dla malucha - BeSafe Haven

Zalety korzystania z nosidełka w pierwszych latach życia dziecka są liczne i niezwykle istotne. Po pierwsze, nic tak nie buduje więzi z rodzicem jak bliski kontakt – ciepło, znajomy zapach, charakterystyczne odgłosy bicia serca czy oddechu. Po drugie, owa bliskość zdaniem ekspertów stymuluje rozwój psychiczny i fizyczny, pozytywnie wpływając na emocje maluszka. Mamie też bywa łatwiej – laktacja przebiega intensywniej, a wysokie krawężniki i nierówny teren nie są już problemem w codziennych spacerach na świeżym powietrzu.

Nosidełko dla dziecka BeSafe Haven to sposób na realizację wspomnianych wyżej korzyści z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa. Ten uniwersalny model przeznaczony jest dla dzieci od pierwszego miesiąca życia do 3 lat i umożliwia noszenie pociech w trzech różnych pozycjach – na brzuchu tyłem i przodem do świata oraz na plecach. Każda pozycja jest przeznaczona dla dziecka w różnym wieku i o różnym stopniu rozwoju zarówno psychicznym jak i fizycznym. Wpierając zdrowy rozwój bioder dziecka, nosidełko BeSafe Haven otrzymało w tym zakresie aprobaty aprobatę Międzynarodowego Instytutu Dysplazji Stawów Biodrowych.

Co decyduje o owym sukcesie? Przede wszystkim ergonomiczny design, który zapewnia optymalne ułożenie nóżek w pozycji „na żabkę”, odciążającej stawy biodrowe. Specjalna klamra Flex-Shape Buckle™ pozwala ponadto łatwo dostosować nosidełko do dorosłych o różnej posturze.

Maluszkowi jest przy tym wygodnie dzięki innowacyjnej, nadmuchiwanej poduszce Airgonomics™, która dodatkowo wspiera biodra i pozwala na równomierne rozłożenie ciężaru, gdy jest noszone na plecach lub przodem do świata. Wysokiej jakości materiał nie tylko gwarantuje elastyczność, ale także efektywnie odprowadza wilgoć, zapobiegając nadmiernemu poceniu, dzięki zastosowaniu materiału TENCEL™ po wewnętrznej stronie nosidła.

Dzięki specjalnej osłonie UPF50, która chroni przed nadmiarem słońca, może również spełniać dodatkową funkcję ochrony dziecka przed nadmiarem bodźców zewnętrznych. Nosidełko dla dziecka BeSafe Haven jest również wyposażone w zaawansowany system regulacji pasów ramiennych, których dokonujemy poprzez pociąganie ich do przodu, a nie do tyłu, jak ma to miejsce w przypadku większości produktów tego typu. Praktyczne kieszenie umieszczone na pasie biodrowym sprawiają, że nie trzeba już przy sobie dodatkowo nosić torebki!

Nosidło do przenoszenia dziecka iZi Transfer

Dla części dzieci, fotelik samochodowy jest doskonałym miejscem do spania. Niektóre z nich zasypiają wręcz zaraz po przejechaniu kilku metrów samochodem, w szczególności niemowlaki (przesypianie większości dnia jest dla nich po prostu rzeczą naturalną). Doświadczeni rodzice znają ten problem, gdy po zaparkowaniu samochodu, wyciągnięcie z fotelika śpiącego dziecka, bez wybudzania go, często graniczy z cudem.

Dlaczego rodzice tak bardzo unikają wybudzania malucha? A to dlatego, że najczęściej kończy się krzykiem i płaczem dziecka, ponieważ zostało rozdrażnione przerwanym snem. Może się wydawać, że problem ten tak naprawdę nie jest taki straszny i można sobie z nim szybko poradzić, jednak 'wtajemniczeni' wiedzą, jak to wygląda w praktyce. Rozwiązaniem na to, by wyciągnąć niemowlaka z fotelika, bez konieczności wybudzania go, jest iZi Transfer.

Nosidło do przenoszenia dziecka iZi Transfer zostało zaprojektowane w ścisłej współpracy z fizjoterapeutami i rodzicami, aby mieć pewność, że cel, który osiągamy (przenoszenie śpiącego dziecka z fotelika do domu bez wybudzania go), odbywa się w najbardziej bezpieczny i komfortowy sposób dla dziecka. Taki produkt to przede wszystkim zbawienie dla rodziców mieszkających w bloku.

Wyobraź sobie, że Twój maluszek waży 4 kg, kolejne 4 kg waży fotelik, tak więc w ostateczności okazuje się, że na swoim ramieniu trzymasz jakieś 8 kg. Do tego wąska klatka schodowa nie ułatwia 'spaceru' po schodach z dzieckiem w foteliku. A maluch szybko rośnie, przybiera na wadze, i z 8 kg nagle robi się 12 kg. A teraz wyobraź sobie tą sytuację inaczej. Dziecko będące w foteliku jest już umieszczone w naszym nosidle iZi Transfer. Wyciągasz dziecko z fotelika, trzymając go w nosidle.

Dzięki iZi Transfer, nie zmieniamy pozycji dziecka gdy wyciągamy go z fotelika, dlatego maluch nie wybudza się. Spokojnie przenosisz dziecko na rękach, wciąż zachowując pozycję leżącą malucha. Wchodzisz do domu, kładziesz dziecko do łóżeczka. Właśnie tak to działa. Ale jak dokładnie?

Przed włożeniem dziecka do fotelika samochodowego, umieszczamy go w iZi Trasnfer. Nasz produkt jest na tyle lekki i cienki, że nie koliduje z uprzężą wewnętrzną fotelika, pozwalając rodzicowi na odpowiednie dociągniecie pasów, gdy maluch jest już w foteliku. Gdy wracasz do domu, po prostu wyciągasz dziecko z fotelika trzymając je w iZi Transfer, przenosisz spokojnie do gondoli wózka lub łożeczka w domu, bez żadnych krzyków, bez płaczu.

iZi Trasfer to przemyślany produkt i stworzony został w taki sposób, by zapewnić dziecku maksymalne bezpieczeństwo a Tobie spokój ducha.

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ