ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

BeSafe pozwala cieszyć się wspólną podróżą

W BeSafe kierujemy się zobowiązaniem do czegoś bardzo ważnego, co zawarliśmy nawet w naszej nazwie: bezpieczeństwa.

To jest nasz powód do istnienia. Równie ważne jest to, że staramy się ofiarować rodzinom pewność do wspólnego poznawania życia. Kiedy czujesz się szczęśliwy i wolny w swoim codziennym życiu, możesz po prostu zająć się tym, co dla ciebie najważniejsze. Powinniście dbać o bezpieczeństwo, ale nie powinno to być coś, co przyćmiewa wszystko inne. Dzięki produktom BeSafe możesz mieć pewność, że bezpieczeństwo jest z wami przez cały czas. Pozwól nam skupić się na zapewnieniu tobie bezpieczeństwa, abyś mógł usiąść wygodnie i cieszyć się wspólną podróżą.

Czas rodzinny jest w naszym DNA

“Czas rodzinny jest dla nas niezwykle cenny i nie chcemy aby był zakłócany przez troski o bezpieczeństwo.” Okke van Mourik

 

Duch przygody i czas dla rodziny to dwa podstawowe elementy skandynawskiego DNA. Łączenie tych elementów nie powinno być czymś robionym na siłę; to po prostu sposób na życie. Zapewnienie bezpieczeństwa, aby w pełni cieszyć się tymi rzeczami, jest tym, co napędza nas do dalszego rozwoju i ciągłego wprowadzania innowacji.

Pasjonuje nas bezpieczeństwo rodzinne i pragniemy, aby rodziny nieustannie rozkoszowały się wspólną potrzebą do odkrywania.

Nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo jest wpisane w nasze dziedzictwo

“W bezpiecznej podróży, Ty i Twoja rodzina zasługujecie na to, co najlepsze.” Okke van Mourik.

 

Naszą misją jest dostarczanie najlepszych fotelików samochodowych. To nie jest coś, na co zdecydowaliśmy się niedawno. To podróż, która zaczęła się ponad pięćdziesiąt lat temu, kiedy powstało BeSafe. A w 1989 roku, zaledwie 25 lat po opracowaniu naszego pierwszego fotelika samochodowego, wypuściliśmy na rynek pierwszy fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy. Wtedy właśnie rzuciliśmy wyzwanie branży. I wciąż jej przewodzimy. Jako mistrzowie w fotelikach tyłem do kierunku jazdy, promujemy to doświadczenie we wszystkim, co robimy. Nawet zaprojektowane przez nas akcesoria są odpowiednie dla fotelików montowanych tyłem. Uważamy, że dzieci powinny podróżować w tym kierunku tak długo, jak to możliwe, przynajmniej do czwartego roku życia.

“W razie wypadku lub kolizji, podróż tyłem do kierunku, to najbezpieczniejsza pozycja dla dziecka, ponieważ siła uderzenia rozłożona jest na większej powierzchni. Oznacza to, że dziecko nie odniesie obrażeń, których doznałoby, gdyby podróżowało przodem do kierunku jazdy.” Okke van Mourik

Pracujemy z najlepszymi, więc dajemy Ci to, co najlepsze

Współpracując z najlepszymi europejskimi laboratoriami testowymi, możemy udowodnić, że bezpieczeństwo naszych produktów jest niezależnie certyfikowane. Staramy się również wykraczać poza przepisy tam, gdzie to możliwe. W BeSafe zawsze testowaliśmy nasze foteliki samochodowe pod kątem bocznego uderzenia, chociaż nie było to wymagane w ostatnich przepisach bezpieczeństwa. Poszliśmy nawet o krok dalej i wzmocniliśmy ochronę przed uderzeniami bocznymi, za pomocą poduszki absorbującej energię (SIP+). I kiedy dostrzegamy nową innowację w zakresie bezpieczeństwa, staramy się ją wdrożyć we wszystkich fotelikach samochodowych z naszego asortymentu.

Dążymy do najlepszej jakości w całym łańcuchu, na który składa się tworzenie fotelika. Dodatkowo, jesteśmy dumni z zaufania i relacji, które zbudowaliśmy z naszymi producentami i fabrykami, zapewniając, że każdy komponent fotelika jest bezpieczny i wolny od niebezpiecznych substancji chemicznych.

Bezkompromisowa jakość i funkcjonalność

“Najlepszy produkt może nie być wystarczający, jeśli jego użytkowanie nie jest jasne i łatwe. Nasze produkty posiadają funkcje, które mają swój indywidualny cel. Są dopełnieniem bezpieczeństwa, komfortu i łatwości użytkowania.” Okke van Mourik

Nie skupiamy się wyłącznie na bezpieczeństwie - dobry design to druga cecha charakterystyczna dla skandynawskiego stylu życia, która jest wdrażana we wszystko, co robimy. Wszystkie nasze produkty są pełne funkcjonalności, doskonałego wzornictwa i komfortu. A dzięki współpracy z partnerami możemy zaoferować pełne rozwiązania podróżne - na przykład fotelik samochodowy BeSafe może być używany na wielu wózkach, dzięki czemu podróżowanie jest łatwe również poza samochodem.

Życie należy przeżywać

Podobnie jak nasz proces rozwoju, który jest ciągły i reaguje na potrzeby ludzi, zdajemy sobie sprawę, że dorastasz i zmieniasz się tak, jak robi to Twoja rodzina. Wybory waszych dzieci i sposób patrzenia na świat będą kształtowane przez waszą postawę i nieustraszone podejście do życia. Naszym celem w BeSafe jest zapewnienie ci spokoju ducha, aby budzić ducha przygody waszej rodziny. A kiedy możesz to zrobić bez obawy o bezpieczeństwo, wiemy, że odnieśliśmy sukces w naszej misji.

 
 
 

 

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ