ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

Do 8x większy przepływ powietrza dzięki tkaninie Mesh 3D*

Bezpieczeństwo leży w DNA BeSafe, podobnie jak komfort. Każde dziecko powinno czuć się komfortowo w foteliku samochodowym lub nosidełku, bez względu na to, czy jest to krótka czy długa podróż.

W ciepłe dni wszyscy możemy czuć się trochę niekomfortowo, także podczas długich podróży samochodem lub podczas aktywności z dzieckiem na świeżym powietrzu. Nie bylibyśmy ani trochę zaskoczeni, gdybyś Ty jako rodzic nie był troszeczkę zazdrosny o to, co materiał Peak Mesh oferuje Twojemu dziecku w wybranych fotelikach BeSafe oraz w naszym nosidełku Haven™:

Tkanina BeSafe Mesh ma otwartą strukturę i warstwę dystansową o strukturze 3D. W ten sposób ciepło i wilgoć są odprowadzane z dala od dziecka, a powietrze może przepływać pomiędzy warstwami.

Dzięki temu systemowi, tkanina BeSafe 3D Mesh zapewnia do 8 razy wyższą przepuszczalność powietrza w wybranych fotelikach samochodowych* i do 4 razy wyższą w naszym nosidełku BeSafe Haven™**.

W BeSafe Haven dodatkowo zamieniliśmy miękką tkaninę od wewnątrz na kompozycję bawełny, matetriału TENCEL™ i lnu. Dodatkowy len sprawia, że tkanina jest wyjątkowo lekka i przewiewna oraz tworzy do 2,5 razy wyższą przepuszczalność tej tkaniny***.

Dzięki siateczce Mesh 3D od BeSafe, letnie przygody nigdy nie były bardziej komfortowe.

 

Kolor Peak Mesh jest dostępny w:

Nosidełko dla dziecka
BeSafe Haven™

Fotelik dla niemowlaka od narodzin
BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size
iZi Twist B i-Size
iZi Turn B i-Size

Fotelik dla malucha od ok. 6 miesiąca życia
iZi Modular A X1 i-Size
iZi Twist i-Size
iZi Turn i-Size

Fotelik dla dziecka od ok. 4 lat
iZi Flex FIX i-Size

* Tkanina dystansowa 3D zastosowana w fotelikach samochodowych BeSafe ma do 8 razy wyższą przepuszczalność powietrza niż standardowa tkanina PU
** Tkanina dystansowa 3D zastosowana w nosidełku BeSafe ma do 4 razy wyższą przepuszczalność powietrza niż standardowa tkanina PU
*** Tkanina TENCEL™ (len-bawełna-spandex) zastosowana w nosidełku BeSafe ma do 2,5 razy wyższą przepuszczalność powietrza niż tkanina z podwójnej bawełny TENCEL™

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ