ZNAJDŹ SKLEP SZKOLENIA!
NIEMOWLAK MALUCH DZIECKO CIĄŻA AKCESORIA NOSIDŁA NEWSY BLOG

BeSafe iZi Plus X1 do jazdy tyłem

W 1989, Mur Berliński został zburzony, Madonna plasuje się na topowych miejscach list przebojów a wielkie poduszki na ramionach królują w modzie. Natomiast my w BeSafe, byliśmy zajęci opracowywaniem naszego pierwszego fotelika skierowanego tyłem do kierunku jazdy - nowe zjawisko w bezpiecznym przewożeniu dzieci.

 

3 minuty czytania

Jako zwycięzcy w przewożeniu dzieci tyłem do kierunku jazdy przez 30 lat, przyjęliśmy ten komunikat jako wytyczna we wszystkim co robimy. Nawet akcesoria, które tworzymy są zgodne z podróżowaniem tyłem do kierunku jazdy.

Naszą misją jest także tworzenie najlepszych fotelików samochodowych. W 2013 roku wprowadziliśmy na rynek nowy fotelik montowany tyłem, który szybko stał się jednym z naszych ulubionych: iZi Plus. Jest naprawdę zoptymalizowany pod kątem bezpieczeństwa, można go użytkować do ok. 5 lat i pasuje do wielu samochodów, ponieważ nie wymaga systemu ISOfix. Kilka instytutów testowych potwierdziło poziom komfortu i bezpieczeństwa iZi Plus - przeszedł najcięższy na świecie test zderzeniowy Test Plus, został zwycięzcą testu w auto, motor und sport, został zwycięzcą testu na Folksam i wygrał 4 lata z rzędu w bäst-i-test.se.

W 2019 roku dodaliśmy dwie nowe funkcje dla tego mistrza bezpieczeństwa i prezentujemy go jako iZi Plus X1! Nasz nowy BeSafe iZi Plus X1 to najnowsza z długiej linii produktów zaprojektowanych w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa - za każdym razem, każdego dnia.

fotelik do jazdy tyłem


Wyjątkowe bezpieczeństwo

We wszystkich naszych fotelikach montowanych tyłem do kierunku jazdy, oferujemy wiele funkcji, które zapewniają dziecku wygodę w najbardziej bezpiecznej pozycji na tak długo jak to możliwe.

Najnowsza generacja dodatkowej ochrony bocznej (SIP+) jest dodatkowym elementem ochronnym umieszczanym po boku fotelika. Działa jak strefa zgniotu w samochodzie i absorbuje energię jak również zmniejsza odległość pomiędzy fotelikiem a drzwiami samochodu skracając ruch w przypadku zderzenia bocznego i zmniejszając siły działające na dziecko.

foteliki tyłem do kierunku jazdy

Najbardziej regulowana strefa komfortu

Bezpieczeństwo jest naszą największą troską przy tworzeniu fotelików, jednak nasze zobowiązanie do wprowadzania doskonałego wzornictwa zapewnia również, że nasze foteliki oferują maksymalny komfort i łatwość użytkowania.

  • Udoskonalona, jeszcze bardziej miękka wkładka dla dziecka ze specjalnymi piankowymi wkładkami zapewnia jeszcze więcej wsparcia i wygodną pozycję siedzącą zwłaszcza dla mniejszych dzieci.
  • Istnieje opcja instalacji fotelika w pozycji częściowo wiszącej, która pozwala zrównoważyć ostre nachylenie kanapy w samochodzie. To daje Twojemu dziecku idealną pozycję siedzącą.
  • Dodatkowo, fotelik posiada trzy pozycje odchylenia fotelika bez potrzeby instalowania go na nowo.
  • Regulowana przestrzeń na nogi pozwala Twojemu rosnącemu dziecku na zapewnienie największego komfortu podczas podróży tyłem do kierunku jazdy.
  • Możesz jednocześnie regulować pasy uprzęży i zagłówek.

Rodzice uwielbiają również ukryte magnesy w nakładkach i bokach fotelika, która ułatwiają umieszczenie dziecka w foteliku. Aby zapewnić dodatkowy komfort podczas podróży, fotelik samochodowy znajduje się w wysokiej pozycji w samochodzie, co zapewnia dziecku wspaniały widok w tylnej szybie i bocznych oknach.

Fotelik, który rośnie razem z dzieckiem – od ok. 6 miesięcy do 5 lat

Wiemy, że nie chcesz cały czas wymieniać fotelików samochodowych gdy Twoje dziecko rośnie, dlatego możesz korzystać z nowego iZi Plus X1 od ok. 6 miesięcy do ok. 5 lat. Dzięki wspomagającej wkładce dla dziecka możesz wcześnie korzystać fotelika z iZi Plus X1, a dodatkowa przestrzeń na nogi oznacza, że będzie rosnąć wraz z dzieckiem. Tapicerka, którą można prać w pralce, można łatwo zdjąć i wyczyścić, aby zapewnić fotelikowi dłuższą żywotność.

Podróże rodzin są częścią Twojej opowieści - i naszej

fotelik BeSafe iZi Plus X1

Naszym celem w BeSafe jest zapewnienie Wam spokojnej podróży, abyście w pełni mogli wykorzystywać waszą wrodzoną chęć do podróżowania. Wspólne poznawanie życia polega na tworzeniu niektórych z najcenniejszych historii rodzinnych - utkanych ze specjalnych wspomnień z podróży, tych dużych i małych. Kiedy możesz to zrobić stylowo, komfortowo i bez obaw o bezpieczeństwo, wiemy, że odnieśliśmy sukces w naszej misji.

ZNAJDŹ SKLEP
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ