Marka BeSafe istnieje od przeszło 50 lat, a naszą misją jest dbanie o bezpieczeństwo zarówno dzieci, jak i dorosłych. Produkujemy jedne z najbezpieczniejszych fotelików samochodowych oraz bezpieczne akcesoria, ale to wciąż za mało – dlatego wprowadziliśmy program BEZPŁATNEJ wymiany powypadkowej naszych produktów.

Dlaczego wymieniamy foteliki po wypadku?

Fotelik samochodowy to urządzenie, które w momencie wypadku przejmuje na siebie całą energię, chroniąc jednocześnie dziecko w nim siedzące. W momencie kolizji struktury fotelika zostają naruszone. Jeżeli ten sam fotelik weźmie udział w kolejnej kolizji, to może już nie zadziałać tak dobrze, jak za pierwszym razem. Używając fotelików powypadkowych narażamy zdrowie i życie naszego dziecka.

Zawsze należy postępować zgodnie z instrukcją fotelika, która jasno mówi: „W razie wypadku fotelik należy wymienić. Mimo, iż fotelik może wyglądać na nieuszkodzony, w razie kolejnego wypadku może nie być w stanie zapewnić dziecku należytej ochrony”

Czy można sprawdzić fotelik po wypadku?

Niestety – chociaż niektórzy próbują sprawdzać foteliki po wypadku – nie jest to możliwe. Uszkodzenia, które powstają w foteliku są często niewidoczne gołym okiem, a jakiekolwiek ekspertyzy w takim przypadku byłyby bardzo kosztowne. Dlatego BeSafe bezwzględnie wymienia foteliki, aby zapobiec używaniu przez rodziców fotelików, które wcześniej brały udział w zdarzeniu drogowym.

Kto może skorzystać z wymiany powypadkowej?

Z wymiany powypadkowej może skorzystać każda osoba posiadająca fotelik marki BeSafe kupiony nie wcześniej, niż 6 lat wstecz (liczy się data zakupu). Wymianie podlegają zarówno foteliki samochodowe, jak i bazy do nich.

Warto pamiętać, że jeżeli uczestniczymy w jakimkolwiek zdarzeniu drogowym należy wezwać policję. Oświadczenia sprawcy nie są brane pod uwagę.


Jak skorzystać z wymiany powypadkowej BeSafe?

Aby zgłosić chęć udziału w Programie Wymiany Powypadkowej BeSafe, wypełnij formularz i prześlij zdjęcia. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: [email protected]  lub telefoniczny: 605 330 276. Wymagane dokumenty:

  • dowód zakupu fotelika
  • kopia notatki policyjnej z miejsca zdarzenia (oświadczenie sprawcy jest niewystarczającym dokumentem)
  • dokumentacja zdjęciowa samochodu (zdjęcia uszkodzeń oraz numeru rejestracyjnego samochodu)
  • dokumentacja zdjęciowa fotelika (zdjęcie fotelika w samochodzie oraz numeru seryjnego z naklejki)

Pełen regulamin programu wymiany powypadkowej do pobrania po kliknięciu w link: REGULAMIN


Zobaczcie historię jednej z rodzin, która skorzystała z naszego programu:

Tags:

Dodaj komentarz