BeSafe izi Transfer – z fotelika do domu podczas drzemki.

W trosce o zdrowy kręgosłup dziecka specjaliści odradzają długie przebywanie dziecka w foteliku samochodowym. Z kolei wyjmowanie śpiącego dziecka z fotelika niejednokrotnie kończy się wybudzeniem malucha. Z pomocą przychodzi BeSafe izi Transfer – rewolucyjny produkt służący do przenoszenia dziecka z fotelika do wózka czy do domu bez potrzeby wybudzania.

Bezpieczny transfer z fotelika do domu podczas drzemki.

Konstrukcja izi Transfer

BeSafe wychodzi naprzeciw rodzicom, którzy szukają alternatywy dla noszenia dziecka w ciężkim foteliku, a jednocześnie zależy im na tym, aby nie przerywać drzemki maluszka podczas wyjmowania z samochodu.

Izi Transfer zaprojektowano przy współudziale fizjoterapeutów oraz oczywiście rodziców, bo to dla nich ten produkt został stworzony. Wszystko to po to, aby jak najlepiej zadbać o zdrowy kręgosłup dziecka od dnia narodzin, a jednocześnie ułatwić rodzicom życie. Nie posiada usztywnień, które wymuszałyby niewłaściwą pozycję, więc ułożenie ciała dziecka podczas przenoszenia jest anatomiczne. Ponadto dziecko podczas przenoszenia dziecko jest ciasno otulane materiałem, co dodatkowo uspokaja malucha.

Najważniejsze cechy izi Transfer

BeSafe Izi Transfer jest łatwy w użyciu, ultralekki oraz oddychający. Materiał, z którego go uszyto, to 47% bawełny, 45% TENCEL™, 7% lnu i 1% spandexu. Warstwę wewnętrzną zrobiono z przewiewnej siateczki, aby zwiększyć komfort dziecka. W środku znajdują się także szelki, by zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo. Rodzice cenią sobie fakt, że nie trzeba ich odpinać, kiedy instaluje się dziecko w foteliku – są tak skonstruowane, że nie kolidują z pasami wewnętrznymi fotelika samochodowego.

Dodatkowo izi Transfer odciąża kręgosłup rodzica, który nie musi już dźwigać fotelika wraz z dzieckiem. To rodzic wybiera gdzie będzie go używać – Izi Transfer idealnie sprawdzi się w foteliku samochodowym, gondoli, u lekarza czy podczas przenoszenia dziecka do łóżeczka chwilę po jego uśpieniu. Kiedy nie jest używany zajmuje minimum miejsca.

BeSafe Twist B oraz izi Transfer

BeSafe stawia na bezpieczeństwo, dlatego nie tylko foteliki, ale nawet akcesoria poddaje rygorystycznym testom zderzeniowym. BeSafe izi Transfer przetestowano wraz z fotelikami homologowanymi zgodnie z UN R129 (i-Size) z prędkością 64 km/h. Posiada także certyfikat TÜV.

Jest on niezwykle uniwersalny i idealnie sprawdzi się nie tylko z fotelikami 0-13 kg, ale też z takimi modelami, jak BeSafe izi Twist B i-Size.

Specyfikacja

  • od 56 do 68 cm wzrostu
  • max. 9 kg wagi
  • odpowiedni od dnia narodzin do ok. 6 miesięcy
  • występuje w dwóch kolorach – szary i błękitny

Produktów marki BeSafe szukaj u Naszych partnerów. Kliknij aby znaleźć najbliższy sklep partnerski.

Tags: