Aktualności BeSafe

01 październik 2018

Fotelik iZi Flex Fix i-Size otrzymał wyjątkową nagrodę Wybór Rodziców!

01 sierpień 2018

Jeśli chodzi o foteliki samochodowe, Twoje dzieci zasługują na najwyższe bezpieczeństwo w design'ie i wygodzie. Ale dlaczego miałoby to oznaczać nienowoczesny wygląd, który nie pasuje do wnętrza Twojego samochodu? Dzięki najnowszej tkaninie BeSafe Samochodowa Harmonia (Premium Car Interior Black) Twoje dziecko może teraz podróżować w dobrym stylu, tak jak Ty.

06 czerwiec 2018

Zaprojektowaliśmy nową gamę akcesoriów, aby pomóc Ci poczuć się bardziej pewnie podczas użytkowania fotelików skierowanych tyłem do kierunku jazdy.
A dla Twojego spokoju ducha, kluczowe produkty są testowane pod kątem bezpieczeństwa w testach zderzeniowych.

05 czerwiec 2018

BeSafe iZi Flex FIX i-Size otrzymuje fantastyczne wyniki zderzenia bocznego w tegorocznym teście ADAC

19 październik 2017

Nowy fotelik BeSafe iZi Flex Fix i-Size - pierwszy na świecie dla dzieci od 4 roku życia spełniający homologację i-Size - otrzymał niezwykle prestiżową nagrodę Kind und Jugend Innovation Award w kategorii Travelling Kids!

07 grudzień 2016

Z przyjemnością informujemy, że fotelik BeSafe iZi Kid i-Size X2 otrzymał Nagrodę Rodziców 2016 przyznawaną przez portal zabawkowicz.pl, a adapter BeSafe iZi fix do pasów bezpieczeństwa otrzymał w tym samym konkursie wyróżnienie.

07 grudzień 2016

Z przyjemnością informujemy, że fotelik BeSafe iZi Modular otrzymał Nagrodę Rodziców 2016 w kategorii Foteliki.

 

07 grudzień 2016

BeSafe w trosce o bezpieczeństwo dzieci, wymienia powypadkowe foteliki na nowe, po przedstawieniu protokołu wypadku z Policji.


Pierwszy na świecie fotelik dla dzieci od 4 roku życia z homologacją i-Size!

W lutym 2017 roku jedna z największych szwedzkich firm ubezpieczeniowych Folksam przeprowadziła test fotelików samochodowych dla dzieci. Test ten jest aktualizacją testu 2015, w którym iZi Plus został ogłoszony zwycięzcą testu. W 2017 r. iZi Plus jest nadal niepokonany i jest jedynym fotelikiem z oceną "Najlepszy w teście".

Przeczytaj recenzję fotelika iZi Flex FIX i-Size na blogu fotelove.com.pl


Pierwszy na świecie fotelik dla dzieci od 4 roku życia z homologacją i-Size!

Przeczytaj recenzję fotelika iZi Flex FIX i-Size na blogu fotelove.com.pl