Aktualności BeSafe

05 czerwiec 2018

BeSafe iZi Flex FIX i-Size otrzymuje fantastyczne wyniki zderzenia bocznego w tegorocznym teście ADAC

19 październik 2017

Nowy fotelik BeSafe iZi Flex Fix i-Size - pierwszy na świecie dla dzieci od 4 roku życia spełniający homologację i-Size - otrzymał niezwykle prestiżową nagrodę Kind und Jugend Innovation Award w kategorii Travelling Kids!

07 grudzień 2016

Z przyjemnością informujemy, że fotelik BeSafe iZi Kid i-Size X2 otrzymał Nagrodę Rodziców 2016 przyznawaną przez portal zabawkowicz.pl, a adapter BeSafe iZi fix do pasów bezpieczeństwa otrzymał w tym samym konkursie wyróżnienie.

07 grudzień 2016

Z przyjemnością informujemy, że fotelik BeSafe iZi Modular otrzymał Nagrodę Rodziców 2016 w kategorii Foteliki.

 

07 grudzień 2016

BeSafe w trosce o bezpieczeństwo dzieci, wymienia powypadkowe foteliki na nowe, po przedstawieniu protokołu wypadku z Policji.

30 maj 2016

3 foteliki BeSafe zostały przetestowane w Wiosennej edycji testów fotelików samochodowych ADAC/Stiftung Warentest. W sumie przetestowano 28 fotelików podzielonych na różne grupy. Cieszymy się ogromnie, że fotelik iZi Kid X2 i-Size zwyciężył w swojej grupie (1-4 lata) i co najważniejsze uzyskał historyczny wynik w kategorii bezpieczeństwo - 1.1! - to najlepszy wynik spośrób 66 przetestowanych fotelików w tej kategorii.

25 maj 2015

BeSafe nie tylko promuje bezpieczeństwo w podróży, ale również przyczynia się do aktywnego życia naszej młodzieży, sponsorując drużynę MKS Wodzisław Śląski.

18 maj 2015

Ustawa z 9 kwietnia 2015 r. o zmianie ustawy: Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. poz. 591) wdraża przepisy UE, dotyczące zasad przewożenia dzieci w pojazdach samochodowych.

Pierwszy na świecie fotelik dla dzieci od 4 roku życia z homologacją i-Size!

W lutym 2017 roku jedna z największych szwedzkich firm ubezpieczeniowych Folksam przeprowadziła test fotelików samochodowych dla dzieci. Test ten jest aktualizacją testu 2015, w którym iZi Plus został ogłoszony zwycięzcą testu. W 2017 r. iZi Plus jest nadal niepokonany i jest jedynym fotelikiem z oceną "Najlepszy w teście".

Przeczytaj recenzję fotelika iZi Flex FIX i-Size na blogu fotelove.com.pl


Pierwszy na świecie fotelik dla dzieci od 4 roku życia z homologacją i-Size!

Przeczytaj recenzję fotelika iZi Flex FIX i-Size na blogu fotelove.com.pl