Foteliki dla dzieci

Foteliki 0-13 kg

Foteliki 0-18 / 0-25kg

   

Wybierz produkt:  iZi GoiZi Go Modular i-SizeiZi Go ISOfixiZi SleepiZi Sleep ISOfix

Waga: 0-13 kg

Wiek: 0-1 roku

Kierunek mocowania: tyłem do kierunku jazdy

Foteliki BeSafe z grupy 0+ tworzone są z myślą o bezpieczeństwie, funkcjonalności oraz nowoczesnym wyglądzie. Znajduje się wśród nich zwycięzca w testach bezpieczeństwa przeprowadzonych w 2011 r. Przeznaczone dla dzieci o wadze 0-13 kg, w wieku od około 0 do 12 miesięcy, łatwo je zainstalować na wielu wózkach.

     

Wybierz produkt:  iZi Modular i-SizeiZi KID i-SizeiZi PlusiZi Combi X3iZi Combi X4 ISOfixiZi Kid X3iZi Kid X3 ISOfixiZi Comfort X3iZi Comfort X3 ISOfix

Waga: 0-18 kg

Wiek: od ok. 6 miesięcy do ok. 4 lat

Kierunek mocowania: przodem i tyłem do kierunku jazdy

Z fotelikami BeSafe, Twoje dziecko będzie podróżowało bezpieczne i komfortowo, siedząc zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Odpowiednie dla dzieci o wadze od 0 do 25 kg, oraz wieku 6m do 5 lat!

Foteliki 15-36 kg

Akcesoria

   

Wybierz produkt:  iZi Up X3iZi Up X3 Fix

Waga: 15-36 kg

Wiek: 4-12 lat

Kierunek mocowania: przodem do kierunku jazdy

Foteliki BeSafe grupy 15-36kg, zapewniają rewelacyjna ochronę boczną dzięki dużym zagłówkom oraz ochronie tułowia. Jednak, aby zwiększyć bezpieczeństwo, iZi Up X3 ISOfix posiada rewolucyjny system „Obrotu podczas uderzenia bocznego”. W momencie kolizji bocznej, fotelik obróci się delikatnie, tak aby jeszcze lepiej ochronić głowę przed uderzeniem w element auta taki jak słupek lub szyba, oraz tułów. Odpowiedni dla dzieci od 15-36 kg lub około 4-12 lat.

     

Spraw, by podróż samochodem Twoja i Twojego dziecka była jeszcze bardziej bezpieczna i spokojna. Akcesoria BeSafe skupiają się na zapewnieniu Tobie i Twojemu dziecku bezpieczeństwa w ruchu uliczny, jak również na designie i ochronie wnętrza samochodu. Wybierz produkty, które ułatwią Twoje życie.



Jeden z pierwszych fotelików, który został zatwierdzony zgodnie z najnowszymi przepisami dla fotelików samochodowych.

BeSafe iZi Plus został właśnie nagrodzony przez Auto Motor i Sport jako "Najlepszy w klasie"

Nasz fotelik dla niemowląt iZi Go X1/ISOfix uzyskał wspaniały wynik w najnowszym Europejskim teście bezpieczeństwa.