O BeSafe

Norweska centrala i norweska fabryka

HTS BeSafe AS to norweska firma, powstała w Krøderen, gdzie znajduje się centrala i jedna z fabryk firmy. HTS BeSafe AS jest wiodącą firmą jeśli chodzi o rozwój i produkcję wysokiej jakości fotelików samochodowych dla dzieci jak również produktów związanych z bezpieczeństwem na drodze.

BeSafe zapewnia dystrybucję na całym świecie poprzez wybranych sprzedawców obecnych w około 40 krajach.

Nasza wizja

Naszą siłą napędową jest chęć ochrony tego, co jest dla nas najcenniejsze: naszych dzieci. W BeSafe jesteśmy oddani rozwojowi jak najbezpieczniejszych fotelików samochodowych i innych produktów, związanych z bezpieczeństwem na drodze dzieci w każdym wieku.

Nasza wizja zakłada, że żadne dziecko nie odniesie poważnych obrażeń w wypadkach drogowych.

Nasze produkty

BeSafe wdraża i sprzedaje foteliki samochodowe, foteliki rowerowe i kaski sportowe dla dzieci. Rozwój naszych produktów jest mocno skoncentrowany na bezpieczeństwie, co stale przynosi rezultaty w nowoudostępnianych produktach BeSafe, cechujących się innowacyjnymi patentami i funkcjami poprawiającymi bezpieczeństwo. Zawsze staramy się być na prowadzeniu z produktami wysokiej jakości, spełniającymi wyśrubowane wymagania bezpieczeństwa.

Dlatego też inwestujemy corocznie znaczne sumy w badania i rozwój. Co więcej, BeSafe intensywnie współpracuje z instytutami badawczymi, organizacjami promującymi bezpieczeństwo drogowe i  instytucjami medycznymi, związanymi z ruchem drogowym na całym świecie.

BeSafe jest częścią  HTS Hans Torgersen og sønn AS

BeSafe jest częścią  HTS Hans Torgersen og sønn AS, firmy znanej z takich marek jak śpiwory dla dzieci Voksi, kaski Etto, siodełka rowerowe i saneczkarskie Packline i Hamax.                      


Polub nas na facebooku i dowiedz się więcej o marce BeSafe!


Jeden z pierwszych fotelików, który został zatwierdzony zgodnie z najnowszymi przepisami dla fotelików samochodowych.

BeSafe iZi Plus został właśnie nagrodzony przez Auto Motor i Sport jako "Najlepszy w klasie"

Nasz fotelik dla niemowląt iZi Go X1/ISOfix uzyskał wspaniały wynik w najnowszym Europejskim teście bezpieczeństwa.