BeSafe w trosce o bezpieczeństwo dzieci, wymienia powypadkowe foteliki na nowe

BeSafe w trosce o bezpieczeństwo dzieci, wymienia powypadkowe foteliki na nowe, po przedstawieniu protokołu wypadku z Policji.

Czy fotelik twojego dziecka jest bezpieczny?

Odpowiedź jest prosta. Nie jest, jeśli uczestniczył w wypadku.

BeSafe rozpoczął akcję, polegającą na wymianie powypadkowych fotelików tej marki na nowe. Przez wypadek rozumiana jest nawet niewielka stłuczka, w wyniku której podzespoły fotelika mogą ulec osłabieniu. Jest to bardzo precyzyjna konstrukcja, która na skutek uderzenia, może ulec poważnemu uszkodzeniu.

- Dzięki inicjatywie BeSafe mogliśmy zwrócić uwagę na temat bezpieczeństwa dzieci podróżujących samochodem – mówi Janusz Musioł, właściciel firmy MARKO dystrybuującej produkty   w Polsce. – oraz przyczynić się do zwiększenia świadomości zmotoryzowanych rodziców.

Inspiracją do zapoczątkowania tej akcji były statystyki, według których w Norwegii, w roku 2015 w wypadkach samochodowych nie zginęło ani jedno dziecko. Norwegowie zawdzięczają te wyniki nie tylko kulturze jazdy, ale przede wszystkim nadzwyczajnej dbałości o bezpieczeństwo najmłodszych. Ta cecha jest także widoczna u norweskiego producenta BeSafe, który przywiązuje wagę do najmniejszych detali swoich produktów.


Jeden z pierwszych fotelików, który został zatwierdzony zgodnie z najnowszymi przepisami dla fotelików samochodowych.


Jeden z pierwszych fotelików, który został zatwierdzony zgodnie z najnowszymi przepisami dla fotelików samochodowych.

BeSafe iZi Plus został właśnie nagrodzony przez Auto Motor i Sport jako "Najlepszy w klasie"

Nasz fotelik dla niemowląt iZi Go X1/ISOfix uzyskał wspaniały wynik w najnowszym Europejskim teście bezpieczeństwa.